Mundi Studio pomoże Ci z transmisją na żywo!

Live

Pokaż się na żywo

Czy wiesz, że transmisje na żywo na Facebooku najlepiej robić w piątkowy wieczór? W ostatnich latach coraz bardziej popularne stały się webinary oraz Q&A, które potrafią zaktywizować obserwatorów fanpage’y. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe, dlatego transmisja na żywo to dla nas bułka z masłem! Umów się na konsultacje - podczas 60-minutowej darmowej rozmowy ustalimy, czego potrzebujesz.

Już nam zaufali

Transmisja na żywo może zwiększyć aktywność Twoich odbiorców nawet o 800%!

Twój Facebookowy profil zapadł w sen zimowy? Chcesz obudzić swoich obserwatorów? Mamy na to sposób! Specjaliści do spraw marketingu cyfrowego rekomendują transmisję na żywo jako element aktywizujący społeczność zgromadzoną na profilach mediów społecznościowych. Okazuje się bowiem, że wszyscy obserwujący Twój profil - podczas transmisji live - dostają powiadomienie na swój telefon! Jeśli przygotowany webinar lub Q&A jest wystarczająco ciekawy, efekty możesz szybko odczuć w swojej sprzedaży czy aktywności odbiorców. Mamy profesjonalne zaplecze i wiemy jak przygotować transmisję na żywo, aby oglądały ją tysiące odbiorców.

Uzyskaj więcej wizyt na WWW.

Podczas transmisji na żywo możesz bez problemu udostępniać linki do stron sprzedażowych, na landing page zapisujący na Twoje szkolenie lub po prostu do odwiedzenia Twojej strony. Nasze transmisje na żywo potrafi oglądać nawet co 3 obserwator danego profilu.

Wykorzystaj prime time.

Czy wiesz, że wystarczy mądrze zaplanować transmisję na żywo (o odpowiedniej porze), aby mieć więcej widzów? Są takie dni, w które internauci są bardziej aktywni niż zwykle. Wykorzystaj z nami statystyki portali społecznościowych, aby zgromadzić większe audytorium.

Skorzystaj z darmowej reklamy.

Treści na żywo są bardziej promowane przez portale społecznościowe niż tradycyjne filmy. Jeśli liczysz na szybki efekt w postaci aktywności Twoich odbiorców, pozwól nam przygotować Twoją transmisję na żywo. W HD. Albo na jeszcze wyższym poziomie.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Transmisja na żywo, która rozhula Twoją sprzedaż.

1

Analiza

Podczas rozmowy ustalamy, jakie są konkretne cele do zrealizowania oraz przedmiot transmisji na żywo. Pomagamy w wyborze miejsca (może to być nasze studio filmowe) oraz czasu transmisji.

2

Scenariusz i promocja

Do każdej transmisji na żywo warto mieć dobry scenariusz. Przygotowujemy go dla Ciebie sami lub z Twoją pomocą. Ustalamy najważniejsze szczegóły, ponieważ podczas transmisji nie ma miejsca na duble. Jeśli chcesz, możemy zająć się również promocją transmisji w sieci (aby zmaksymalizować efekty).

3

3… 2… 1… akcja!

Na planie nagrań możemy zadbać o każdy szczegół: począwszy od aranżacji wnętrza, poprzez dobór strojów, makijażystkę na planie, poprzez kwestie techniczne (posiadamy dwóch niezależnych dostawców internetu), a skończywszy na przygotowaniu cateringu na planie.

Efekty

Widzowie, komentarze, wyświetlanie i udostępnienia, a także zdobyte kontakty, leady oraz kliknięcia “kup teraz”. Po zakończonej transmisji na żywo prezentujemy Ci zestawienie efektów w formie raportu.

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.