Przyciągnij uwagę innych na TikToku!

Tik Tok

Platforma przyszłości

TikTok jest jedną z najlepiej rozwijających się platform. Wielu nie zdaje sobie sprawy z jej możliwości. To nie tylko zabawka dla młodzieży, ale aplikacja, która (dobrze wykorzystana) może przynieść ogromne ilości wyświetleń. Odbierz darmowe 60-minutowe konsultacje, podczas których powiemy Ci jak prowadzić Tik-Toka w biznesie.

Już nam zaufali

Reklamy na TikToku zaskoczą Cię skutecznością! Przekonaj się dlaczego warto.

Łącznie z TikToka korzysta już prawie pół miliarda użytkowników i od wielu miesięcy jest to ciągle jedna z najczęściej pobieranych aplikacji społecznościowych (AppStore i Google Play). Na czym polega sekret Tik-Toka? Jak możesz wykorzystać jego potencjał w swoim biznesie? Sprawdź, że nie jest to wcale takie trudne, jeśli bazujesz na profesjonalnej wiedzy. Możemy pomóc Ci w osiągnięciu oczekiwanych efektów dzięki viralowym kampaniom reklamowym, które podbiją internet dzięki organicznym działaniom odbiorców.

Współpracujemy z Influencerami.

Działamy z tymi, którzy na TikToku, mają milionowe zasięgi i wierne audytorium. To oni mogą opowiedzieć o Twoich produktach i zachęcić do skorzystania z nich. Współpraca z internetowymi gwiazdami może zaprowadzić Twoją markę aż do gwiazd!

Zwiększ swoją rozpoznawalność.

Tik-Tok pozwalaj na kampanie reklamowe zwiększające zasięg Twojej marki o zupełnie nowe grupy docelowe. Z naszym kreatywnym zespołem opracujemy takie strategie marketingowe, które sprawią, że tiktokowych klientów zacznie Ci przybywać niczym wyświetleń Twoich filmików.

Rozkręć wodzę fantazji.

Młoda grupa odbiorców TikToka sprzyja tworzeniu treści bardziej rozrywkowych niż na innych platformach społecznościowych. To co na Facebooku nie przystoi, na TikToku jest codziennością. A nie ma nic lepszego niż reklama, która sama rozprzestrzenia się w sieci.

Tak osiągiemy sukces dla Ciebie na TikToku:

1

Analiza

Na podstawie wypełnionego briefu i naszej analizy odbiorców tworzymy odpowiednie persony i grupy. Sprawdzamy, jakie treści dotrą do tiktokersów, którzy zostaną z Tobą na dłużej.

2

Strategia

Opracowujemy czytelną mapę drogową działań na TikToku. Każda internetowa platforma wymaga innego rodzaju działań. Strategia pomaga nam uporządkować i poustawiać w czasie to, co będziemy robić.

3

Optymalizacja

Próby, błędy i sukcesy. Ważne, aby w porę wyciągać wnioski. Prowadzimy analizę działań już w trakcie ich wdrażania. Dzięki temu w czasie rzeczywistym możemy optymalizować przyjęte założenia, aby nie marnować naszego czasu i twoich pieniędzy.

Efekty

Ile kosztuje otrzymanie lead’a? Na jakie treści najlepiej reagują odbiorcy? W jakich godzinach są najbardziej aktywni? Na te pytania odpowiadamy w okresowych raportach. Dołączamy również zalecenia na przyszłość!

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.