Stwórz swoją stronę internetową z Mundi Studio!

Strony www

Strona internetowa, która sięga szczytów

Każda szanująca się firma musi posiadać dobrze skonstruowaną stronę internetową. To między innymi elementy niewidoczne dla oczu, ale ważne dla przeglądarek i algorytmów. Z nami dowiesz się, jak dbać o stronę www i co robić, aby była ciekawa i stale odwiedzana. Odbierz 60-minutowe konsultacje z naszym specjalistą i dowiedz się, co poprawić i zoptymalizować na twojej stronie.

Już nam zaufali

Ludzkość już 30 lat serfuje po sieci! Czas na rewolucję cyfrową na stronie www Twojej firmy.

W 1990 roku powstała pierwsza strona internetowa. Jakby porównać strony WWW z początku lat 90. XX wieku z dzisiejszymi dziełami programistów moglibyśmy doznać szoku. Rewolucja cyfrowa nie przestaje nas zaskakiwać, internetowe algorytmy w ostatnich latach przeszły potężne trzęsienie ziemi. Obecnie nie wystarczy mieć tylko “ładnej” czy “estetycznej” strony internetowej. Trzeba skutecznie odnaleźć się w gąszczu słów kluczowych oraz wdrożyć w praktyce SEO. Z Mundi Studio zobaczysz, że wcale nie musi być to góra nie do zdobycia. Sekrety pozycjonowania poznasz dzięki wiedzy naszych specjalistów.

3… 2… 1… akcja!

Zachęć odwiedzających Twoją stronę WWW do wykonania akcji: telefonu, pozostawienia kontaktu lub pobrania darmowego e-booka. Takie działania są możliwe za pomocą spersonalizowanych pop-up’ów. Umiemy zrobić to dla Ciebie i wstawić w Twoją WWW.

Wysoko w wyszukiwaniach

Z naszą pomocą umożliwimy przeglądarkowym algorytmom dostrzec wartościowe podstrony, zawierające odpowiednie treści, hasła kluczowe oraz aktualnie “dodatkowo punktowane” elementy strony (często niewidoczne dla oczu).

Sprawdź efekty dokładnego targetowania

Czy wiesz, że często wystarczy spersonalizować treści pod konkretne miasta czy województwa, aby więcej osób zaczęło docierać na Twoją stronę? Wiemy jak zrobić to mądrze, aby za sprawą odpowiedniego targetowania pokazywać się odpowiednim odbiorcom.

Jak możemy zwiększyć odwiedzających Twoją stronę WWW?

1

Analiza

Posiadamy zaawansowane narzędzia umożliwiające badanie jakie dokładnie słowa kluczowe wpisują odbiory zainteresowani daną branżą. Okazuje się, że czasem wystarczy zmienić kilka najważniejszych słów, by zobaczyć pierwsze efekty. Przeanalizujemy dokładnie stronę WWW twojej firmy, a wyniki omówimy z Tobą.

2

Strategia

Opracujemy plan zmian, które należy wdrożyć, aby twoja witryna przynosiła Ci więcej klientów, który będą chętni zakupić usługi i produkty. Mądrze przygotujemy agendę zmian cyfrowych, abyś o wszystkim na bieżąco Cię informować.

3

Optymalizacja

W czasie wprowadzania zmian sprawdzamy, na jakie treści reagują odbiorcy, a także na bieżąco śledzimy ścieżkę ruchu po twoim portalu. Wiemy co klikają, a w co nie, odwiedzający stronę. Wyciągamy wnioski.

Efekty

Na koniec podsumowujemy, prezentując efekty i przekazując Ci zalecenia na przyszłość. Bo praca nad wysokim pozycjonowaniem jest procesem stałym.

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.