Kreuj wizerunek swojej firmy na Instagramie razem z Mundi Studio!

Instagram

Pokaż swoje zdjęcia

Na Instagramie jest aż 8 milionów kont biznesowych. Nowocześni przedsiębiorcy rozumieją potrzebę kreowania wizerunku za pomocą zdjęć i filmów. Odbierz od nas 60-minutowe, darmowe konsultacje i wejdź w rewolucję cyfrową z Mundi Studio.

Już nam zaufali

Co zrobić, aby firmowy profil na Instagramie zdobywał popularność i nowych odbiorców? Mamy na to receptę!

Wielu początkujących użytkowników Instagrama szybko zniechęca się do pracy nad swoim profilem. W czym tkwi największy błąd tych, którzy odnieśli porażkę? Czy treści facebookowe tak samo sprawdzą się na instagramie? Czy te dwie, wydawawać by się mogło, podobne platformy społecznościowe rządzą się podobnymi prawami?

Specjaliści ds. content marketingu nie mają wątpliwości. Instagram jest platformą, gdzie króluje słowo: “autentyczność”. Treści, które publikujemy muszą być maksymalnie autentyczne, aby wywoływały oczekiwane emocje u odbiorców. Oznacza to, że zdjęcia, relacje czy publikowane filmy nie mogą stawiać na pierwszym miejscu warstwy informacyjnej, ale właśnie powinny oddziaływać na poziomie emocjonalnym.

W Mundi Studio bazujemy na profesjonalnych statystykach, które każdego dnia aktualizują algorytmy platform społecznościowych. Dostęp do zaawansowanych narzędzi oraz zrozumienie danych nie należy do prostych i wymaga profesjonalnej wiedzy. Dlatego z naszą pomocą poznasz, jak tworzyć treści, które wywołają w głowie odbiorców szok i niedowierzanie, albo po prostu zaintrygują do kliknięcia linku w bio.

Wiemy, jak obsługiwać konta instagramowe, aby nie tracić czasu i pieniędzy na słabe kampanie reklamowe, ale skutecznie zdobywać nowych odbiorców dzięki viralowym treściom. Chcesz zobaczyć wreszcie efekty?

Uzyskaj nowych obserwujących.

Chwytliwe hasztagi, odpowiednie opisy, Insta Stories. To podstawa działań na Instagramie. Sprytne zabiegi marketingowe to jednak połowa sukcesu. Kluczowa jest bowiem regularność w publikowaniu treści. Dlatego oddeleguj codzienną pracę na IG zespołowi Mundi Studio.

Pokaż firmę “od kuchni”.

Twoi przyszli Klienci, ale również kontrahenci i pracownicy, nabiorą zaufania do twojej marki, jeśli pokażesz im, jak wygląda praca w twojej firmie. Instagram jest miejscem dla ludzi i firm otwartych, dlatego nie bój się wyrażać siebie.

Precyzyjnie docieraj do klientów.

Czy używasz Instagrama do promowania swojej marki w sieci? Nie możesz zapomnieć o precyzyjnym targetowaniu. Skup się na tych odbiorcach, których może zainteresować zakup twoich produktów lub usług. Insta Algorytmy są coraz lepsze i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Poukładamy Twój marketing mądrze i nowocześnie.

1

Analiza

Oddając sprawy marketingu w ręce naszego profesjonalnego zespołu, spodziewaj się dokładnego wywiadu, wspólnego przeanalizowania celów marketingowych oraz ustalenia co robi (lub czego nie robi) twoja konkurencja.

2

Strategia

Zaplanujemy każdy najważniejszy aspekt strategii marketingowej. Zrobimy niezbędne analizy, aby jasno określić, co warto, a czego nie warto robić. Sprawimy, że będziesz wydawać złotówki na reklamy mądrze. Bo przygotujemy dla Ciebie optymalny plan.

3

Optymalizacja

Jeśli zauważymy, że jakieś działania nie przyniosą oczekiwanych efektów albo po prostu rezultaty są zbyt słabe - niezwłocznie wyciągniemy wnioski i przystąpimy do naprawy. Dzięki współpracy z Tobą i Twoimi klientami dobrze zrozumiemy ich potrzeby i wrażliwość.

Efekty

To co, każdy przedsiębiorca lubi najbardziej. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale gwarantujemy, że damy z siebie wszystko. A przez pierwsze 3 miesiące współpracy za darmo podwajamy ilość naszych działań! Ahoj przygodo!

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.