Zrobimy sesję zdjęciową dla Twojej firmy!

Fotografia

Sesja zdjęciowa

Wyróżnia nas to, że posiadamy własne studio fotograficzne. Możemy wykonać zarówno sesję biznesową w plenerze, jak i sesję produktową. Mamy doświadczonych fotografów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Umów się na rozmowę z naszym specjalistą ds. marketingu, a powiemy Ci, co można poprawić, aby zdjęcia przyciągały uwagę.

Już nam zaufali

Potrafimy połączyć te żywioły… Dobrze wypadniesz, a i nowy Klient wpadnie.

Fotografia i marketing - wiemy jak połączyć te dwie sprawy. Nasze zdjęcia już same w sobie to chodzącą reklamą. Dlaczego chodzące? Bo skaczą po sieci i ciężko powstrzymać je od udostępniania swoich wdzięków innym. Mundi Studio to miejsce, gdzie potrafimy zaczarować rzeczywistość. Jak trzeba to ciut ciut przypudrujemy drobne niedoskonałości, aby końcowy rezultat był onieśmielający. Na zdjęciach w Mundi Studio dobrze wypadniesz, jak do nas wpadniesz :)

Personalizowane wnętrze.

Jeśli masz specjalne wymagania, co do tła, wystroju lub efektów specjalnych, pisz śmiało. Dzięki temu, że w naszym studiu posiadamy windę towarową możemy bez problemu sprowadzić nawet malucha…

Studio dostępne dla każdego.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Studio jest dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Możesz przyjść do nas śmiało i zrobić zdjęcia, jakie tylko chcesz. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do zdjęć w każdym kolorze tęczy.

W plenerze i na dachu.

Jeśli nie kręci cię wizyta w naszym stacjonarnym studio, możemy przyjechać, gdzie tylko zechcesz. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nawet jeśli trzeba będzie zrobić zdjęcia na 10 piętrze czy na dachu.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Zdjęcia szyte na miarę.

1

Analiza

Na początku… słowo. O potrzebach, celach i wymaganiach. Ustalamy, czego chcesz i jaki powinien być efekt końcowy. Konfrontujemy pomysły z rzeczywistością. Sprawdzamy aktualne trendy.

2

Propozycja

Dajemy Ci konkretną propozycję, która zawiera wycenę i szczegóły planu zdjęciowego. Każda sesja jest inna, więc zawsze personalizujemy naszą ofertę.

3

Dzień zdjęciowy/dni zdjęciowe

W umówiony dzień, o konkretnej porze spotkamy się, by zrobić zdjęcia. Jeśli jest to sesja produktowa, przy której nie musisz być na miejscu, wówczas oddajesz w nasze ręce swoje produkty, a my robimy swoją robotę.

Wybory i efekty

Po sesji zdjęciowej otrzymujesz od nas paczkę plików poglądowych ze wszystkimi zdjęciami (które nadają się do wykorzystania). Wybierasz te, które chcesz, abyśmy finalnie przygotowali. Na zakończenie otrzymujesz od nas efekty pracy w uzgodnionej formie (WeTransfer, pendrive, płyta, dysk zewnętrzny).

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.