Stwórz z nami spot reklamowy dla Twojej firmy!

Film

Nakręć się z nami

Potrzebujesz spotu reklamowego, który wypromuje Twoją firmę w sieci? Chciałbyś, abyśmy zarejestrowali ważny dla Ciebie dzień? Wiemy jak zrobić filmy, które zwrócą na siebie uwagę i zostaną zapamiętane. Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić, podczas bezpłatnych, niezobowiązujących 60-minutowych konsultacji.

Już nam zaufali

Są takie filmy czy nawet reklamy, które można oglądać i… oglądać. Tym na co dzień się zajmujemy.

Coraz ważniejsze znaczenie w marketingu cyfrowym odgrywają treści wideo. Wielu nie ma czasu na czytanie czy długie analizowanie. W pędzącym świecie na znaczeniu nabiera przekaz filmowy. Nasza ekipa od wielu lat zajmuje się robieniem filmów na wysokim poziomie. Nagrywamy z drona, korzystamy z profesjonalnych gimbali, nagrywamy w 4K. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, ponieważ nic nas nie kręci bardziej niż robienie pięknych filmów, które chce się oglądać… oglądać… w nieskończoność.

Uzyskaj więcej reakcji.

Czy wiesz, że krótkie formy filmowe udostępnione np. na Facebooku, potrafią być masowo udostępniane i mogą wzbudzać miliony reakcji? Udowodniliśmy to dziesiątką naszych Klientów. Przekonaj się sam/a.

Zostań youtuberem.

Czy wiesz, że coraz więcej firm postanawia założyć swoje konta na YouTube’ie? Robia to po to, aby tworzyć ciekawe treści, które przyciągną nowych odbiorców ich stron www. Czasem wystarczy pokazać, jak wspaniałe rzeczy robisz, aby ludzie to docenili! A nic nie działa lepiej, jak dobry film.

Reklama telewizyjna.

Potrzebujesz profesjonalnej reklamy na potrzeby prowadzonej kampanii w mediach lub w internecie? Możemy przygotować od A do Z plan scenariusz reklamy, plan zdjęciowy, aktorów oraz zmontować całość na telewizyjnym poziomie.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Jak tworzymy filmowe sukcesy naszych Klientów?

1

Analiza

Wszystko zaczynamy od spotkania, podczas którego ustalamy czego dokładnie potrzeba, jakie są cele. Staramy się maksymalnie dopasować do tego, jaki ma być efekt finalny.

2

Scenariusz i plan działań

Uzgadniamy ostateczny plan działań i scenariusz zdjęć, które należy wykonać. Zatwierdzasz finalny kosztorys, a my przystępujemy do konkretnych przygotowań do nagrania.

3

Nagranie i montaż

Nasza ekipa filmowa nagrywa to, na co się umówiliśmy. Wszystko odbywa się pod naszym czujnym okiem, dlatego mamy pewność, że żadna chwila nie będzie zmarnowana. Następnie przystępujemy do montażu.

Efekty

Na koniec prezentujemy efekty naszej pracy. Po zatwierdzeniu filmu możemy specjalnie dla Ciebie przygotować go do wykorzystania na różnych platformach (każde miejsce wymaga filmu spełniającego inne wymagania techniczne).

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.