Zwiększ ilość swoich klientów na Facebooku z Mundi Studio!

Facebook

Pozwól się polubić

Każdego dnia 2 miliardy ludzi jest aktywnych na Facebook’u. Chcesz poznać, jak działają zasięgi, jak sprawnie wykorzystać algorytmy oraz wybrać optymalną grupę docelową dla kampanii? Odbierz bezpłatne 60-minutowe konsultacje z naszym specjalistą. Poprzez Facebooka dowiesz się, jak zwiększyć ilość swoich klientów dzięki Facebook’owi!

Już nam zaufali

Mark Zuckerberg zdradził nam przepis sukcesu na Facebooku…

Każdego dnia dowiadujemy się nowych rzeczy. Sęk w tym, aby wiedzieć, gdzie szukać wiedzy, aby była wiarygodna i dawała przewagę nad konkurencję. Wiemy jak wykorzystać Facebooka w Twoim biznesie. Nie wystarczy wrzucić 3 tysięcy albo nawet 10.000 złotych, aby zdobyć nowych Klientów. Dziś liczy się coś więcej: mądre wykorzystywanie budżetu.

W Mundi Studio chcemy pomóc od podstaw. Najpierw zrobimy nowoczesny branding cyfrowy, przygotujemy spójne szablony, określimy wstępnie Twoją grupę docelową. Nauczymy Cię, jak nie marnować setek godzin na Facebooku w poszukiwaniu funkcji. Potem razem stworzymy dobry content (treści, które są fundamentem) Twojej marki. Zrobimy dla Ciebie live stream’a, który przyciągnie nowych odbiorców, a obecnym da wartościową wiedzę.

Aż wreszcie wybierzemy określoną grupę docelową, której będziemy wyświetlać reklamy. Wszystko musi być na swoim miejscu. Dlatego stawiamy na przemyślane usługi, dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Skupimy się na tym, co realnie przynosi efekt dla Twojej firmy.

Jesteś gotowa/gotowy, aby wyruszyć z nami na podbój Facebooka? Zapraszamy na pokład!

Uzyskaj więcej połączeń telefonicznych

Tworząc reklamy na Facebooku możesz skierować użytkowników, aby wykonali konkretną akcję: napisali wiadomość, zostawili dane kontaktowe albo umówili się na spotkanie. Niewielu jednak wie, że można tak ustawić reklamę, aby nowi klienci od razu zadzwonili do Ciebie!

Zwiększ swoją rozpoznawalność.

Główną zaletą kampanii reklamowej nastawionej na rozpoznawalność jest stosunkowo niska cena za wyświetlanie reklamy. To dobre rozwiązanie zarówno dla lokalnych biznesów (np. restauracja), jak i dużych firm, których produkty spotkamy na półkach sklepowych. Dzięki temu Klienci będą dobrze Cię kojarzyć i chętnie wybiorą Twoje usługi lub produkty.

Precyzyjnie docieraj do klientów.

Czy używasz Instagrama do promowania swojej marki w sieci? Nie możesz zapomnieć o precyzyjnym targetowaniu. Skup się na tych odbiorcach, których może zainteresować zakup twoich produktów lub usług. Insta Algorytmy są coraz lepsze i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Poukładamy Twój marketing mądrze i nowocześnie.

1

Analiza

Na podstawie szczegółowej rozmowy, wypełnionego briefu i naszej profesjonalnej analizy Twojej marki i jej odbiorców, stworzymy odpowiednie persony i grupy docelowe. Sprawdzimy też, jakie działania podejmuje Twoja konkurencja.

2

Strategia

Konkretne cele i zadania, które przyniosą efekty. Dokonanie wyboru instrumentów marketing mix. A także ustalenie spójnych zasad prezentowania Twojego brandu. To zawierać będzie stworzona przez nas zespół Strategia.

3

Optymalizacja

Stworzone reklamy stale doskonalimy. Monitorujemy efekty, ulepszamy kampanie, analizujemy działania konkurencji. Wszystko po to, żeby osiągać jak najlepsze wyniki.

Efekty

W ustalonym czasie prezentujemy raport naszych działań. Efekty, wnioski oraz zalecenia na przyszłość. Robimy to wszystko po to, aby podejmowane przez Twoją firmę decyzje marketingowe były przemyślane i oparte na zdobytym doświadczeniu.

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730 PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.