Opracujemy profesjonalny branding dla Twojej firmy!

Branding

Pomalujemy Twój świat

Bez spójnego i profesjonalnego brandingu twoja firma nie będzie zauważona przez klientów. Dzięki kompleksowej usłudze identyfikacji wizualnej oferowanej przez Mundi Studio twoja marka stanie się zapamiętywana. Decydując się na pełny branding możesz być pewien, że wszystko, co z tym związane będzie najwyższej klasy pozostając w pełnej spójności.

Już nam zaufali

Konkurencja nie śpi. Nie ma wyjścia… Trzeba się wyróżnić

Chcesz, aby Twoja marka wyróżniała się na tle innych firm z branży? Masz dosyć przeciętnych logotypów generowanych przez darmowe strony? Oczekujesz efektu “WOW” u Twoich klientów, gdy spojrzą na nowy branding? To wszystko może zrobić nasz zespół grafików, którzy od lat projektują branding firm (bardzo wymagających). Rozumiemy, że chcesz mieć wpływ na to, z czym kojarzy się Twój brand, dlatego włączymy Cię w proces projektowy na ile to tylko możliwe. Wystarczy nam trochę zaufać.

Psychologia kolorów.

Żółty jest kolorem, który ludzkie oko odbiera jako pierwszy. A czerń jest szlachetna, nowoczesna i funkcjonalna. Wiemy, jak dopasować kolory, aby branding kojarzył się z oczekiwanymi emocjami.

Kompleksowy branding marki.

Logo to nie wszystko. Na poziomie projektowania identyfikacji wizualnej przygotowujemy spójny system elementów, które będą wykorzystywane w grafikach, wydrukach oraz gadżetach reklamowych. Mądrze stworzymy Twój brand book.

Re-branding?

Chcesz, abyśmy przenieśli Twoich klientów z logo A do logo Z? Chcesz zmienić postrzegania starej marki w nowoczesny brand? A może zmieniasz zakres działalności i potrzebujesz odświeżenia? Pomożemy Ci w re-brandingu marki.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Mapa drogowa Twojego nowego brandingu

1

Analiza

Na podstawie twoich oczekiwań analizujemy jakie symbole, kolory i elementy sprawdzą się w twojej branży. Zajmujemy się przeanalizowanie konkurencji. By nie popełniać jej błędów.

2

Strategia

Przygotowujemy konkretny plan działań, ustalamy poszczególne elementy brandingu. Prezentujemy harmonogram prac, aby nasza współpraca była maksymalnie uporządkowana.

3

Optymalizacja

W czasie naszej pracy prezentujemy Ci efekty działań. Przedstawiamy różne warianty identyfikacji wizualnej. Ponieważ ostateczny wybór zawsze należy do Klienta. Dlatego w naszym procesie pracy dajemy Ci możliwość wprowadzania drobnych poprawek.

Efekty

Podsumowujemy pracę i uczymy Cię, jak mądrze korzystać z brand book’a. Na koniec możemy również zarejestrować markę handlową w Urzędzie Patentowym RP lub EUIPO, aby ochrona logotypu obejmowała teren całej Unii Europejskiej. Jesteśmy do usług!

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.