Prowadzenie kanału na YouTube | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Prowadzenie kanału na YouTube

Dłuższe materiały wideo oraz YouTube Shorts, a do tego komunikacja z odbiorcami i innymi twórcami – to najważniejsze składniki działań marketingowych na platformie YouTube. Poprowadzimy Twój kanał YouTube.

Kanał YouTube dla marketingu Twojej firmy

YouTube to najbardziej rozpoznawalna platforma wideo w naszym kraju. Oferuje niemal nieograniczone możliwości dotarcia do szerokiej publiczności. Ale samo udostępnianie filmów nie wystarczy. Czy wiesz, jak założyć kanał na YouTube i zarabiać lepiej na swoich produktach i usługach dzięki materiałom video?

My wiemy.

Dlatego oferujemy Ci kompleksową usługę prowadzenia konta na YouTube.

Czy potrzebujesz kanału na YouTube?

Nie, jeśli nie masz swoim odbiorcom nic do przekazania. Jeśli nie chcesz publikować wysokiej jakości materiałów wideo, spotów reklamowych i wartościowych filmów, które angażują odbiorców znacznie bardziej, niż krótkie formy wideo na Instagramie czy TikToku.

Konto Twojej marki na YouTube i systematycznie prowadzony kanał tematyczny pozwolą Ci dotrzeć do większej liczby odbiorców, którzy w Internecie szukają specjalistów i autorytetów.

Tego samego poszukują Twoi klienci.

Już rozumiesz?

Jako klienci znacznie bardziej cenimy sobie kupowanie produktów czy zamawianie usług u osób, które są specjalistami w swoim fachu.

Pokaż, co potrafisz

Prowadząc kanał na YouTube możesz pokazywać odbiorcom swoje umiejętności i dzielić się wiedzą, która pozwala Ci realizować zamówienia na najwyższym możliwym poziomie. Jednocześnie masz szansę tworzyć wyjątkowe i niepodrabialne relacje ze swoimi potencjalnymi oraz realnymi klientami.

Bo YouTube to nie tylko platforma do udostępniania filmów. To także – z czego wielu naszych klientów nie zdaje sobie sprawy – medium społecznościowe. Obecność na YouTube wymaga więc zaangażowania, spójnej komunikacji i otwarcia na dialog z odbiorcami. Tylko w ten sposób można skutecznie zbudować wizerunek marki (komercyjnej lub osobistej) na YouTube.

Zrobimy Twój kanał na YouTube

Wiemy, jak założyć kanał na YouTube i jak go prowadzić, by stał się skutecznym narzędziem marketingowym.

Konfiguracja profilu

Tworzenie i zarządzanie kontem na YouTube wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także wiedzy marketingowej. Zespół ekspertów Mundi Studio dba o to, by Twój profil był nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny i dostosowany do Twojej grupy docelowej. Tworząc nazwę, opis i wszystkie przyszłe tytuły filmów, będziemy korzystać z analizy fraz kluczowych przeprowadzonej specjalnie na potrzeby Twojego biznesu.

Nagrywanie i montaż filmów

Zrozumienie potrzeb i oczekiwań Twojej publiczności to klucz do sukcesu. Dlatego tworzymy angażujące filmy, które są jednocześnie wartościowe i atrakcyjne dla odbiorców. Balans między treścią a rozrywką to nasza specjalność.

Dysponujemy nowoczesnymi studiami nagraniowymi w Łodzi i Warszawie, gdzie możemy zrealizować Twoje spoty promocyjne na YouTube. Na Twoje życzenie nagrania przeprowadzimy również w każdym innym miejscu – np. w siedzibie Twojej firmy czy w plenerze. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie produkcji filmów – od pomysłu, przez scenariusz, aż po postprodukcję.

W agencji marketingowej Mundi Studio pracują nie tylko doświadczeni operatorzy, ale także montażyści z latami praktyki w realizacji filmów dokumentalnych, reklamowych czy reportażowych.

Gotowe materiały wideo publikujemy na Twoim kanale YouTube, zwracając uwagę na prime time (dopasowany do Twojej branży i grupy docelowej), skuteczne opisy, tytuły i wszelkie inne możliwe do konfiguracji parametry. Dbamy o regularność publikacji i trzymamy się spersonalizowanego content planu spójnego z Twoją strategią marketingową.

Długie filmy i YouTube Shorts

Wiemy, że odbiorcy nie zawsze mają czas lub chęć oglądania dłuższych filmów, dlatego tworzymy również krótkie i przyciągające potencjalnych klientów formy video. Udostępniamy je dzięki funkcji YouTube Shorts, której specyfika przypomina tę, jaką znamy z Instagrama czy TikToka.

YouTube to potężne narzędzie, z którego warto korzystać, prowadząc działania marketingowe dla swojej firmy czy marki osobistej. Dzięki naszej ofercie możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej, podczas gdy my zajmiemy się Twoją obecnością w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją przygodę z YouTube, czy jesteś doświadczonym twórcą, Mundi Studio jest gotowe, by pomóc Ci osiągnąć sukces w świecie wideo.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Stwórzmy coś wyjątkowego!

Prowadzenie konta na YouTube znajdziesz w pakietach:

Czy wiesz, że skuteczny marketing to nie tylko kreatywne pomysły na promocję marki w Internecie? Zanim przejdziemy do realizacji szalonych idei, planujemy strategię. W Mundi Studio opieramy działania marketingowe na trzech filarach.

1

Widoczność

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Działania, dzięki którym firma staje się widoczna w Internecie.

  • Konfiguracja profili w social mediach
  • Nazwy i opisy pod SEO
  • Grafika i branding
2

Wiarygodność

STAŃ SIĘ WIARYGODNY

Tworzenie wizerunku marki w Internecie i budowanie trwałej relacji z odbiorcami.

  • Content plan
  • Prowadzenie social mediów
  • Posty, stories, reelsy i inne popularne treści
3

Zyskowność

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie reklamowe w Google i w social mediach.

  • Efektywne reklamy w Twoim budżecie
  • Skuteczne targetowanie
  • Chwytliwe treści, grafiki i filmy

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz