Prowadzenie konta na Twitterze/X | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Prowadzenie konta na Twitterze/X

Chcesz, by Twoja marka wywoływała gorące i wartościowe dyskusje? X (wcześniej Twitter) jest najlepszym miejscem, by zrealizować ten plan. A my Ci w tym pomożemy, prowadząc konto na Twitterze dla Twojej firmy.

Dlaczego nie masz konta na Twitterze?

Podczas zdobywania nowych klientów nie ma miejsca na długie komunikaty. Treści w marketingu muszą być krótkie, celne i przyciągające uwagę. Zupełnie tak, jak posty na Twitterze.

Czy konto na X (Twitterze) ma sens?

W specyfikę tej platformy trzeba się po prostu… wgryźć. Aby ją zrozumieć, należy z niej korzystać. Początkujący użytkownicy X (Twittera) z czasem przekonują się, że krótkie komunikaty, proste informacje i publikowane opinie (także, albo szczególnie te kontrowersyjne) są doskonałym narzędziem marketingowym – bo wywołują dyskusję. A to dyskusje podgrzewają atmosferę, angażują społeczność i pozwalają im jeszcze lepiej poznać omawiane idee. Na przykład te, które stoją za Twoją marką.

Nie wiesz, jak zdobyć obserwujących na Twitterze? Jak wybić się na tej platformie? Właśnie tak – skrupulatnym budowaniem wizerunku i angażowaniem innych użytkowników.

Kto potrzebuje konta na Twitterze?

Twitter, a właściwie X (bo taka jest nowa nazwa tej platformy) to specyficzne medium społecznościowe, które ma szansę sprawdzić się w promocji każdej niemal marki osobistej. Jeśli zaś chodzi o firmy, organizacje czy osoby publiczne, Twitter może być szczególnie przydatny do budowania wizerunku i nawiązywania relacji z odbiorcami u przedsiębiorców, polityków, deweloperów, specjalistów różnych dziedzin, firm technologicznych, finansowych, wydawniczych, agencji marketingowych, organizacji pozarządowych i innych podmiotów; słowem: Twitter sprawdzi się wszędzie tam, gdzie firma powinna mieć coś do powiedzenia na tematy branżowe, wchodzić w polemikę czy prezentować aktualności i ciekawostki ze swojej branży.

Twitter (obecnie X) – co robimy w ramach prowadzenia konta?

Gdy powierzasz nam obsługę social mediów, w tym prowadzenie konta na Twitterze (obecnie: X), zaczynamy od szczegółowego audytu, badania konkurencji, analizy słów kluczowych i jeszcze kilku innych działań, które pozwalają nam na profesjonalną konfigurację.

Profesjonalna konfiguracja konta na X sprawi, że profil stanie się Twoją wizytówką, a do tego będzie rozpoznawalny i łatwy do wyszukania przez wszystkie osoby, które mogą być zainteresowane poruszaną przez Ciebie tematyką. Twoje konto będzie więc nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do Twoich potrzeb.

Dopracowane konto to baza, która pozwala nam przejść do kolejnego kroku – stworzenia specjalnie dla Ciebie spersonalizowanego content planu. Część działań na Twitterze można bowiem zaplanować. Warto jednak mieć na uwadze, że akurat ta platforma social media wyróżnia się możliwością szybkiej reakcji na bieżące wydarzenia, nowości i podejmowania angażujących dyskusji z innymi twórcami. Warto z tego korzystać! Nie masz na to czasu? W Mundi Studio będziemy robić to za Ciebie.

Publikowane przez nas treści na Twitterze są oryginalne, angażujące i przyciągają uwagę docelowej grupy odbiorców. Wiemy, jak zmieścić się w limicie znaków, przekazać najważniejsze idee marki, informacje o produktach lub usługach, zaznaczyć specjalistyczną wiedzę w danej dziedzinie oraz wywołać gorącą dyskusję.

Zrozumienie Twojej marki to dla nas priorytet, a konsekwencja w działaniu to podstawa. Dzięki regularnym postom widoczność Twojej marki będzie większa, a Ty zbudujesz zaufanie wśród obserwujących.

Nie zapominamy o nawiązywaniu relacji z odbiorcami na Twitterze (dziś: X). To dziś nie tylko budowanie społeczności, ale także możliwość wymiany doświadczeń i nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. Jeśli zależy Ci na dobrych partnerach biznesowych, którzy prezentują wartości podobne do Twoich – Twitter (X) i LinkedIn to najlepsze miejsca, by nawiązać takie relacje.

Nasze działania nie kończą się na publikacji postów. Monitorujemy reakcje użytkowników, odpowiadamy na komentarze i wiadomości, a także analizujemy efekty naszych działań. Dzięki temu możemy na bieżąco dostosowywać strategię i reagować na zmieniające się potrzeby Twojej marki.

Mundi Studio – poprowadzimy Twoje konto na Twitterze (X)

Zespół naszej agencji marketingowej łączy w sobie pasję do mediów społecznościowych z profesjonalizmem i doświadczeniem. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest obecność każdej firmy w mediach społecznościowych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy nad budowaniem widoczności i wiarygodności w Internecie.

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci zaistnieć na X, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym, jak możemy wspólnie osiągnąć sukces w świecie mediów społecznościowych.

Obsługę konta na Twitter/X znajdziesz w pakietach:

Czy wiesz, że skuteczny marketing to nie tylko kreatywne pomysły na promocję marki w Internecie? Zanim przejdziemy do realizacji szalonych idei, planujemy strategię. W Mundi Studio opieramy działania marketingowe na trzech filarach.

1

Widoczność

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Działania, dzięki którym firma staje się widoczna w Internecie.

  • Konfiguracja profili w social mediach
  • Nazwy i opisy pod SEO
  • Grafika i branding
2

Wiarygodność

STAŃ SIĘ WIARYGODNY

Tworzenie wizerunku marki w Internecie i budowanie trwałej relacji z odbiorcami.

  • Content plan
  • Prowadzenie social mediów
  • Posty, stories, reelsy i inne popularne treści
3

Zyskowność

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie reklamowe w Google i w social mediach.

  • Efektywne reklamy w Twoim budżecie
  • Skuteczne targetowanie
  • Chwytliwe treści, grafiki i filmy

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz