Prowadzenie TikToka – marketing XXI wieku | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Prowadzenie TikToka – marketing XXI wieku

TikTok jest stosunkowo młodą platformą social media, ale już teraz trudno wyobrazić sobie skuteczny digital marketing przez obecności na TikToku. Jak zarabiać więcej dzięki profilowi firmy w tej aplikacji?

TikTok marketing – dla firm, które chcą być na bieżąco

TikTok, jako jedna z najszybciej rosnących platform, przyciąga miliony użytkowników na całym świecie. Jeśli chcesz odnieść marketingowy sukces na tej platformie, nie wystarczy Ci wiedza, jak założyć TikTok i zacząć publikować. TikTok marketing dla Twojej firmy to wiedza o tym, jakie treści przyciągają użytkowników, jakie najlepiej konwertują, jak robić live’y na TikToku i realizować na tej platformie kampanie reklamowe, a także jak montować filmy na TikToka – zarówno te wartościowe, jak i odpowiadające na bieżące trendy.

TikTok dla firm

TikTok to nie tylko aplikacja dla dzieci i młodzieży. W końcu Ty, Twoi znajomi i członkowie rodziny najprawdopodobniej również macie konto na tej platformie i korzystacie z TikToka, by odpocząć po pracy i znaleźć interesujące Was materiały. Przy okazji jesteście odbiorcami działań marketingowych – w tym płatnych kampanii.

Twoja firma może być po drugiej stronie. TikTok to przestrzeń, w której marki, organizacje i osoby indywidualne mogą się wyróżnić, budując silne relacje z odbiorcami. Dzięki naszej pomocy Twoja firma będzie mogła dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, tworząc angażujący content video.

TikTok – jak zarabiać dzięki tej platformie?

Najlepiej zacząć od podstaw: przemyślanej konfiguracji profilu. Zadbamy o to, aby Twoje firmowe konto na TikToku było atrakcyjne i spójne z wizerunkiem Twojej marki. Odpowiednie grafiki, opisy i ustawienia to klucz do sukcesu.

W dalszej kolejności należy stworzyć content plan – harmonogram treści, który będzie dopasowany do strategii marketingowej, ale także pozostawi miejsce na działania RTM i realizację najpopularniejszych trendów. W prowadzeniu konta na TikToku chodzi bowiem o balans między filmami angażującymi i wartościowymi a tymi, które przynoszą po prostu rozrywkę.

Dopiero teraz pojawia się tworzenie i publikowanie filmów na TikToku – zarówno tych najprostszych, jak i tych, w których to ciekawy montaż gra pierwsze skrzypce.

W Mundi Studio tworzymy naprawdę dobre materiały video, a nasze filmy na TikToku osiągają rekordowe zasięgi. Co jest kluczem? To połączenie systematyczności, doświadczenia, wyczucia, świetnego montażu i zaledwie odrobiny szczęścia.

Nasz zespół specjalistów tworzy angażujące filmy, które nie tylko przyciągną uwagę, ale także dostarczą wartości dla Twoich odbiorców. Rozumiemy, jak ważny jest balans między treściami merytorycznymi a rozrywką.

Jak montować filmy na TikToka? W Mundi Studio!

Nie musisz być mistrzem montażu. A my nie musimy tworzyć Twoich filmów od zera. Wystarczy, że będziesz wysyłać nam swoje materiały, z których stworzymy przykuwające uwagę filmy mające szansę zrobić naprawdę duże zasięgi na TikToku.

A jeśli chcesz prowadzić swoje konto na TikToku samodzielnie, ale brakuje Ci pomysłów na filmy – zamów u nas content plan i spersonalizowane scenariusze do konkretnych filmów. Reszta pozostanie po Twojej stronie.

W Mundi Studio to Ty wybierasz. Dopasuj nasze usługi do swoich potrzeb – wybieraj, łącz, rezygnuj z tego, czego nie potrzebujesz. A jeśli chcesz konsultacji, bo nie wiesz, co przyda się Twojej firmie – to również na Ciebie czekamy.

Prowadzenie TikToka. Dlaczego Mundi Studio?

Zrozumienie potrzeb klienta i dostosowanie się do dynamicznie zmieniającego się rynku to nasze priorytety. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak skutecznie promować marki w mediach społecznościowych, a TikTok stał się jednym z głównych obszarów, w jakich działamy każdego dnia.

Nie czekaj, aż konkurencja wyprzedzi Cię o krok. Zainwestuj w profesjonalne prowadzenie profilu na TikToku i zobacz, jak Twoja marka rośnie w siłę w świecie digital marketingu. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi zaistnieć na TikToku.

Obsługę konta na TikToku znajdziesz w pakietach:

Czy wiesz, że skuteczny marketing to nie tylko kreatywne pomysły na promocję marki w Internecie? Zanim przejdziemy do realizacji szalonych idei, planujemy strategię. W Mundi Studio opieramy działania marketingowe na trzech filarach.

1

Widoczność

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Działania, dzięki którym firma staje się widoczna w Internecie.

  • Konfiguracja profili w social mediach
  • Nazwy i opisy pod SEO
  • Grafika i branding
2

Wiarygodność

STAŃ SIĘ WIARYGODNY

Tworzenie wizerunku marki w Internecie i budowanie trwałej relacji z odbiorcami.

  • Content plan
  • Prowadzenie social mediów
  • Posty, stories, reelsy i inne popularne treści
3

Zyskowność

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie reklamowe w Google i w social mediach.

  • Efektywne reklamy w Twoim budżecie
  • Skuteczne targetowanie
  • Chwytliwe treści, grafiki i filmy

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz