Prowadzenie konta firmowego LinkedIn | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Prowadzenie konta firmowego LinkedIn

Prowadzimy social media – również te dla profesjonalistów. Dobrze prowadzone konto firmowe na LinkedIn pomoże Ci w budowaniu silnego wizerunku Twojego biznesu. Zdobądź klientów i nawiąż relacje biznesowe.

Dbaj o wizerunek firmy dzięki profilowi na LinkedIn

Nie tylko kontakty towarzyskie i rozrywka przenoszą się do przestrzeni cyfrowej. Internet to także miejsce rozwoju dla Twojego biznesu. A najlepszą platformą do budowania wizerunku firmy jako dobrego partnera biznesowego jest LinkedIn.

Jak prowadzić LinkedIn dla firmy?

Wszystko zaczyna się od konfiguracji. Odpowiednia nazwa, dobre zdjęcia, trafny slogan i opis zawierający wartościowe dla Twojego biznesu frazy kluczowe – to podstawa działań na LinkedIn.

Później to już łączenie rozmaitych aktywności – jak w każdych social mediach: od regularnych publikacji wartościowego contentu, przez nawiązywanie relacji z innymi przedsiębiorcami i potencjalnymi klientami, po rozbudowane kampanie reklamowe.

Publikowanie na LinkedIn – czy warto?

Zdecydowanie. Regularne udostępnianie wartościowego contentu jest niezwykle ważne na tej platformie społecznościowej. Warto jednak mieć na uwadze, że publikowane treści powinny zachęcać do dyskusji. LinkedIn to platforma, na której odbywa się wiele interesujących, poszerzających horyzonty wymian poglądów – należy jednak umiejętnie stworzyć dla nich przestrzeń pod udostępnianymi postami.

Dlaczego warto to robić? Twoja aktywność na LinkedIn, publikowanie interesujących treści i uczestnictwo w dyskusjach to dowód na to, że jesteś specjalistą, znasz branżę, aktualizujesz swoją wiedzę i masz coś do powiedzenia na ważne w swoim środowisku tematy. Budujesz dzięki temu wizerunek marki jako profesjonalnej i wyspecjalizowanej w swojej dziedzinie.

Sieć kontaktów – potęga LinkedIn

Sieć kontaktów na Twoim profilu to największa chyba siła LinkedIn. W ramach działalności na tej platformie społecznościowej możesz nawiązywać kontakty nie tylko z osobami, które znasz bezpośrednio, ale także z innymi przedstawicielami Twojej branży, potencjalnymi kontrahentami i klientami, ludźmi zainteresowanymi Twoją działalnością w jakikolwiek sposób bądź tymi, którzy Ciebie inspirują.

Sieć kontaktów rozbudowujesz na swoim prywatnym profilu LinkedIn. Ludzie, którzy poznają Ciebie jako eksperta i przedsiębiorcę, chętniej będą obserwować również Twoje konto firmowe na LinkedIn. Dlatego ważna jest konfiguracja nie tylko konta firmy, ale również Twojego prywatnego profilu na LinkedIn. Tutaj także istotne są treści obfitujące w odpowiednio dobrane frazy kluczowe, aktywność na koncie oraz jasne powiązanie z firmą, którą prowadzisz lub reprezentujesz – przez odpowiednio uzupełniony profil oraz na przykład zdjęcie w tle Twojego profilu.

Prowadzenie social media: LinkedIn i nie tylko

W Mundi Studio prowadzimy profile prywatne oraz strony firmowe naszych klientów na LinkedIn.

Zajmujemy się profesjonalną konfiguracją strony firmowej. Dbamy o każdy detal – od odpowiedniego zdjęcia w tle, przez precyzyjne opisy, aż po właściwe tagi i słowa kluczowe, które przyciągną odpowiednią grupę odbiorców.

Tworzymy wartościowy content, czyli treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także budują zaufanie wśród klientów i partnerów. Regularnie je udostępniamy w oparciu o przygotowany na początku content plan (harmonogram publikacji). Twoi obserwatorzy będą na bieżąco z tym, co dzieje się w Twojej firmie.

Nawiązujemy relacje z innymi firmami – bo obecność na platformie otwartych na dialog ludzi i firm to największa siła LinkedIn. Pomożemy Ci w ten sposób nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.

Wisienką na torcie są dobrze skonfigurowane kampanie reklamowe na LinkedIn – ich skuteczność może Cię zaskoczyć.

Rozumiejąc, jak ważna jest marka osobista w świecie biznesu, oferujemy również usługę konfiguracji i prowadzenia prywatnego profilu. Pokażemy Cię jako eksperta w swojej dziedzinie, wzmocnimy Twój profesjonalny wizerunek i pomożemy w budowaniu marki osobistej. Dzięki temu nie tylko Twoja firma, ale i Ty sam staniesz się rozpoznawalny w środowisku LinkedIn.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była dobrze postrzegana w branży, zapamiętywana i rozpoznawalna – potrzebujesz silnie zaznaczonej obecności na LinkedIn. Mundi Studio oferuje kompleksową usługę prowadzenia strony na tej platformie, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

Obsługę strony na LinkedIn znajdziesz w pakietach:

Czy wiesz, że skuteczny marketing to nie tylko kreatywne pomysły na promocję marki w Internecie? Zanim przejdziemy do realizacji szalonych idei, planujemy strategię. W Mundi Studio opieramy działania marketingowe na trzech filarach.

1

Widoczność

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Działania, dzięki którym firma staje się widoczna w Internecie.

  • Konfiguracja profili w social mediach
  • Nazwy i opisy pod SEO
  • Grafika i branding
2

Wiarygodność

STAŃ SIĘ WIARYGODNY

Tworzenie wizerunku marki w Internecie i budowanie trwałej relacji z odbiorcami.

  • Content plan
  • Prowadzenie social mediów
  • Posty, stories, reelsy i inne popularne treści
3

Zyskowność

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie reklamowe w Google i w social mediach.

  • Efektywne reklamy w Twoim budżecie
  • Skuteczne targetowanie
  • Chwytliwe treści, grafiki i filmy

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz