Prowadzenie konta na Instagramie | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Prowadzenie profesjonalnego konta na Instagramie

Czy wiesz, jak prowadzić Instagram, by przyciągać realnych klientów, a nie tylko obserwatorów zainteresowanych rozrywkowymi treściami? Pomożemy Ci wykorzystać Instagram w marketingu Twojego biznesu.

Instagram – fundament social media marketingu

Podstawą digital marketingu jest obecność firmy w mediach społecznościowych. Instagram to z kolei jeden z podstawowych kanałów komunikacji z klientem w social mediach – dlatego konto firmowe na Instagramie jest obowiązkowym punktem do odhaczenia na marketingowej checkliście każdego przedsiębiorcy.

Instagram dla firmy. Dlaczego warto?

Profesjonalne konto na Instagramie daje firmom i organizacjom znacznie więcej możliwości, niż sucha prezentacja swoich produktów, usług i podejmowanych działań. Instagram dla firmy to miejsce, w którym przedsiębiorca może wykazać się również kreatywnością i umiejętnością nawiązywania relacji z odbiorcami. Czy warto? Oczywiście – w końcu zaangażowani odbiorcy mogą stać się realnymi klientami Twojego biznesu.

Co daje Ci profesjonalne konto na Instagramie?

1. Możliwość publikacji chwytliwych zdjęć i grafik, angażujących reelsów, ciekawych treści i spontanicznych stories. W ten sposób – dzięki dywersyfikacji contentu – zyskujesz wizerunek elastycznego, kreatywnego i ludzkiego przedsiębiorcy. Możesz pokazywać nie tylko efekty swojej pracy, ale także backstage – klienci to uwielbiają!

2. Szansę na prowadzenie kanału nadawczego, dzięki któremu będziesz w stałym kontakcie z odbiorcami.

3. Możliwość podejmowania współpracy z innymi markami, publikowania wspólnego contentu i wspierania się wzajemnie w rozwoju biznesu.

4. Dostęp do narzędzi umożliwiających tworzenie profesjonalnych kampanii reklamowych na Instagramie oraz promowania postów.

Konfiguracja konta firmowego – Instagram

Zanim jednak zajmiesz się tworzeniem contentu, ustawianiem kampanii reklamowych i podejmowaniem relacji z fanami, musisz założyć profesjonalne konto na Instagramie i skonfigurować je. Zrób to skutecznie! Wykorzystaj frazy kluczowe, dodaj wszystkie niezbędne informacje i nie popełniaj błędów, które zniechęcą ludzi do pozostania z Tobą na dłużej.

Prowadzenie Instagrama mamy w małym palcu

Serio – Instagram to nasz chleb powszedni. Wiemy, jak prowadzić dobre, angażujące profile na Instagramie – niezależnie od branży i modelu biznesowego klienta.

Zaczynamy od konfiguracji konta, którą przeprowadzamy w oparciu o analizy: fraz kluczowych, konkurencji oraz dotychczasowych działań firmy w social mediach.

Następnie tworzymy content plan i przechodzimy do publikacji zróżnicowanego contentu, który przyciąga do Twojego profilu zaangażowaną społeczność. Aby zwiększyć zasięg wartościowych treści, które udostępniamy, realizujemy skuteczne, dobrze stargetowane kampanie reklamowe.

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Mundi Studio to nie freelancer, który ma doświadczenie z jedną lub dwiema branżami. Mundi Studio to zespół ekspertów specjalizujących się w copywritingu, grafice, brandingu, montażu wideo i kampaniach reklamowych. To od kilku do kilkunastu osób zaangażowanych w każdy projekt i czuwających nad wszystkimi jego etapami.

W Mundi Studio wiemy, jak działa Instagram. Wiemy, jakie treści przyciągają uwagę odbiorców i jak budować zaangażowanie wokół marki. Nasza oferta to nie tylko publikowanie postów, ale również kompleksowa obsługa konta.

Posty na Instagramie

Gdy prowadzimy konto firmowe na Instagramie dla klienta, każdy z postów jest zaplanowany, dopasowany do konkretnej marki i skierowany do właściwej grupy docelowej. Wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, grafiki i teksty, które przyciągną uwagę i zainteresują Twoich obserwatorów.

Relacje

Relacje na Instagramie to nieodłączny element każdej strategii. Dzięki nim możemy na bieżąco komunikować się z naszymi obserwatorami, informować o nowościach czy promocjach, udostępniać ciekawe treści bez ingerowania w dopracowaną siatkę zdjęć i grafik w feedzie profilu. Tworzymy angażujące relacje, które budują więź z klientem.

Instagram Reels

Reelsy to krótkie, dynamiczne filmy, które idealnie nadają się do prezentowania produktów, usług czy ciekawostek z życia firmy. Umożliwiają dzielenie się zarówno wartościowymi treściami, jak i zabawnymi trendami, które zwiększają zasięgi. Nasz zespół tworzy kreatywne reelsy, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce zwiększyć swoją obecność w mediach społecznościowych, prowadzisz organizację, która chce dotrzeć do większej liczby osób, lub po prostu potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu Instagrama – zapraszamy do Mundi Studio!

Bo prowadzenie konta na Instagramie to praca na pełen etat. Wymaga czasu, zaangażowania i wiedzy. Oddeleguj to zadanie profesjonalistom i zajmij się tym, co naprawdę chcesz robić.

Porozmawiajmy! Powiedz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę prowadzenia Instagrama, ustawiania skutecznych kampanii reklamowych na Instagramie oraz obsługi social mediów takich jak Facebook, TikTok, LinkedIn czy Twitter.

Prowadzenie konta na Instagramie znajdziesz w pakietach:

Czy wiesz, że skuteczny marketing to nie tylko kreatywne pomysły na promocję marki w Internecie? Zanim przejdziemy do realizacji szalonych idei, planujemy strategię. W Mundi Studio opieramy działania marketingowe na trzech filarach.

1

Widoczność

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Działania, dzięki którym firma staje się widoczna w Internecie.

  • Konfiguracja profili w social mediach
  • Nazwy i opisy pod SEO
  • Grafika i branding
2

Wiarygodność

STAŃ SIĘ WIARYGODNY

Tworzenie wizerunku marki w Internecie i budowanie trwałej relacji z odbiorcami.

  • Content plan
  • Prowadzenie social mediów
  • Posty, stories, reelsy i inne popularne treści
3

Zyskowność

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie reklamowe w Google i w social mediach.

  • Efektywne reklamy w Twoim budżecie
  • Skuteczne targetowanie
  • Chwytliwe treści, grafiki i filmy

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz