Prowadzenie strony na Facebooku | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku

Chcesz, by Twoja firma była rozpoznawalna? Chcesz utrzymać społeczność lojalnych klientów i podnosić sprzedaż? Bądź na Facebooku! Pomożemy Ci w pełni wykorzystać potencjał tej platformy społecznościowej.

Twoi klienci są na Facebooku

Facebook, TikTok, Instagram – większości ludzi właśnie te trzy platformy przychodzą do głowy, gdy myślą o mediach społecznościowych. Potęga Facebooka jest ogromna, a jego siłą napędową są społeczności gromadzące się wokół fanpage’y oraz w grupach tematycznych. Spośród innych social mediów Facebook wyróżnia się zdecydowanie licznymi możliwościami interakcji między twórcą (np. marką czy firmą) a odbiorcami, wśród których znajdują się klienci.

Facebook to nie tylko posty

Prowadzisz social media, wrzucając posty na swoją stronę firmową i nie robiąc nic więcej?

To ogromny błąd!

W ten sposób nie zbudujesz zaangażowania odbiorców.

Facebook daje przedsiębiorcom wiele możliwości zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi klientami. Bo prowadzenie fanpage’a na Facebooku to nie tylko publikacja postów na stronie firmowej.

To także:

 • Udostępnianie angażujących relacji.
 • Publikacja rolek i dłuższych filmów o różnorodnym charakterze – od trendów po wartościowy content.
 • Interakcja z innymi profilami i stronami firmowymi.
 • Sensowne współprace.
 • Zarządzanie własną grupą tematyczną.
 • Uczestnictwo w życiu innych grup tematycznych.
 • Rozmowy z klientami w komentarzach oraz na Messengerze.
 • Możliwość promowania postów.
 • Możliwość tworzenia zaawansowanych kampanii reklamowych.

Konto firmowe na Facebooku daje niemal nieograniczone możliwości marketingowe – znacznie więcej niż inne popularne platformy.

Zaufaj ekspertom

Wszystkie powyższe działania zajmują czas. Dużo czasu! Ich realizacja wymaga też wiedzy na temat skutecznego copywritingu, content writingu, projektowania ciekawych grafik, targetowania kampanii reklamowych, a do tego oczywiście umiejętności sprzedażowych.

Ale nie musisz robić wszystkiego samodzielnie. Możesz powierzyć prowadzenie konta firmowego na Facebooku sprawdzonej agencji marketingowej z dużym doświadczeniem w obsłudze social mediów.

Poprowadzimy Twoje konto firmowe na Facebooku

Zespół Mundi Studio składa się z ekspertów w dziedzinie mediów społecznościowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu fanpage’y na Facebooku i kont firmowych w innych mediach społecznościowych dla różnych branż. Administrujemy grupami na Facebooku, ustawiamy skuteczne kampanie reklamowe z angażującymi treściami, grafikami i dobrze ustawionym targetem. Swoje działania zawsze poprzedzamy profesjonalną konfiguracją profili w social mediach, a ta jest oparta na analizie dotychczasowych działań, analizie słów kluczowych oraz na badaniu konkurencji.

Możesz liczyć na pełną obsługę social mediów: od tworzenia treści, przez zarządzanie reklamami, po analizę wyników. Zajmujemy się wszystkim, co pozwoli Twojej marce zaistnieć i rosnąć na Facebooku.

Poprowadzimy Twoje konto firmowe na Facebooku

Gdy powierzasz nam prowadzenie Facebooka, pozostajemy w stałym kontakcie, jednak z Twoich barków znika ciężar angażowania się w kolejną platformę social media. Odciążamy Cię i pracujemy po to, by Twój biznes piął się w górę.

Po wszelkich niezbędnych analizach oraz po konfiguracji konta Twojej firmy na Facebooku przechodzimy do tworzenia contentu. Zaczynamy od opracowania skutecznego content planu, czyli harmonogramu wartościowych i angażujących treści, a następnie przechodzimy do regularnych publikacji. Realizujemy ustalone w umowie zadania, takie jak zarządzanie grupą na Facebooku, publikacja postów w grupach tematycznych czy komentowanie postów innych firm.

Na bieżąco analizujemy efekty naszych działań w social mediach i reagujemy na nie, wprowadzając modyfikacje do opracowanego planu.

Potrzebujesz fanpage’a na Facebooku?

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, reprezentujesz dużą korporację czy prowadzisz organizację non-profit – dla lepszej sprzedaży powinieneś zaistnieć na Facebooku. A my możemy Ci w tym pomóc.

Oferta prowadzenia social mediów, w tym konta firmowego na Facebooku, jest skierowana do wszystkich, którzy chcą skutecznie wykorzystać potencjał mediów społecznościowych, ale nie mają czasu, wiedzy lub zasobów, by robić to samodzielnie.

Napisz do nas lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej o naszych elastycznych modelach współpracy z klientami w zakresie prowadzenia konta na Facebooku oraz w innych social mediach.

Do zobaczenia!

Prowadzenie fanpage’a na Facebooku znajdziesz w pakietach:

Czy wiesz, że skuteczny marketing to nie tylko kreatywne pomysły na promocję marki w Internecie? Zanim przejdziemy do realizacji szalonych idei, planujemy strategię. W Mundi Studio opieramy działania marketingowe na trzech filarach.

1

Widoczność

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Działania, dzięki którym firma staje się widoczna w Internecie.

 • Konfiguracja profili w social mediach
 • Nazwy i opisy pod SEO
 • Grafika i branding
2

Wiarygodność

STAŃ SIĘ WIARYGODNY

Tworzenie wizerunku marki w Internecie i budowanie trwałej relacji z odbiorcami.

 • Content plan
 • Prowadzenie social mediów
 • Posty, stories, reelsy i inne popularne treści
3

Zyskowność

ZDOBĄDŹ NOWYCH KLIENTÓW

Skuteczne kampanie reklamowe w Google i w social mediach.

 • Efektywne reklamy w Twoim budżecie
 • Skuteczne targetowanie
 • Chwytliwe treści, grafiki i filmy

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz