Powitaj w swoim hotelu więcej gości dzięki Mundi Studio!

Hotele

Dzięki naszym konsultacjom zwiększysz zysk w Twoim hotelu!

Jeśli chcesz zwiększyć obroty w swoim hotelu, nie mogłeś lepiej trafić! Pokażemy Ci, jak zwiększyć ruch w Twoim hotelu w nawet 3 miesiące! Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnej konsultacji, podczas której pokażemy Ci krok po kroku, jak zwiększyć zysk Twojego działalności!

Już nam zaufali

Pomożemy Ci w szybki i łatwy sposób zwiększyć Twoje zyski!

Co mogło pójść nie tak? Nieefektywna kampania reklamowa? Mały obrót? Nieprzemyślane pozyskiwanie gości? W Mundi Studio postaramy się rozwiązać wszystkie problemy Twojego hotelu! Pomożemy Ci zaplanować efektywną kampanię reklamową, zwiększyć obrót Twojego hotelu oraz dotrzeć do jak największej ilości gości. Od 5 lat pomagamy naszym klientom w rozwijaniu ich działalności oraz w osiąganiu pożądanych rezultatów. Wszystko to możesz osiągnąć bez lat ciężkiej pracy oraz prób i błędów! Z sukcesem pomogliśmy już wielu firmom a teraz chcemy pomóc Tobie!

Wystarczy, że skorzystasz z naszych godzinnych darmowych konsultacji, które przybliżą Cię do spełnienia Twoich marzeń.

Pozyskaj więcej gości!

Dzięki starannie opracowanej strategii, którą z Tobą sporządzimy, Twój hotel powita dużo więcej gości niż wcześniej. Na nadchodzące rezerwacje nie będziesz musiał długo czekać!

Stań się bardziej rozpoznawalny!

Facebook oraz Instagram to narzędzia, dzięki którym możesz stać się dużo bardziej rozpoznawalny w branży hotelarskiej. Dzięki temu zaciekawisz swoją ofertą nadchodzących gości!

Target to podstawa!

Sprecyzowanie targetu to najbardziej kluczowy aspekt planowania strategii. Pomożemy Ci sprecyzować do jakiego wieku, płci, statusu związku czy ilości dzieci Twoich gości chcesz dotrzeć.

U nas marketing to nie wszystko!

Na co zwracasz uwagę, kiedy szukasz idealnego hotelu? Poza obiecanym standardem, lokalizacją czy jedzeniem oczywiście- zdjęcia. Nasza agencja marketingowa oferuje pełną obsługę photo/ video! Dzięki temu będziesz miał pewność o tym, że Twój hotel zostanie ukazany w jak najkorzystniejszym świetle. Podczas poszukiwań idealnego hotelu, potencjalni goście ZAWSZE przeglądają zdjęcia. Jak hotel wygląda w środku? Jak wygląda lobby, restauracja oraz, oczywiście, pokoje. Zadbaj o to, aby zdjęcia prezentujące Twój hotel były profesjonalne!

Nasze kampanie marketingowe są tak efektywne, ponieważ wspieramy swoich klientów na każdym kroku. Do tego zalicza się również pełna obsługa fotograficzna i filmowa. Sprawimy, że Twój hotel zaczaruje nowych gości!

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Strategia marketingu, która pozwala na osiągniecie Twojego sukcesu.

1

Analiza

Na podstawie wypełnionego briefu i naszej analizy odbiorców tworzymy odpowiednie persony i grupy.

2

Strategia

Dzięki wykonanej analizie tworzymy strategię dla Twojej firmy oraz tworzymy kampanie reklamowe.

3

Optymalizacja

Stworzone reklamy stale doskonalimy. Monitorujemy efekty, ulepszamy kampanie, analizujemy działania konkurencji. Wszystko po to, żeby osiągać jak najlepsze wyniki.

Efekty

Przedstawiamy w raportach efekty naszych działań wraz z planem na dalsze działania.

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoje bezpłatne, niezobowiązującą godzinne konsultację (o wartości 730 PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów i obrót na stoliku nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przynieść dziesiątki klientów do restauracji.
  • Największy problem, z jakim restauratorzy przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.