Pozyskaj więcej lokatorów dzięki strategii marketingowej Mundi Studio!

Deweloperzy

Dzięki naszym konsultacjom rozwiniesz swoją działalność deweloperską!

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób rozwinąć swoją działalność deweloperską, z ogromną chęcią Ci w tym pomożemy! Dzięki nam poczujesz wyraźną różnicę nawet w 3 miesiące i to bez żadnego ryzyka! Pokażemy Ci krok po kroku, jak zwiększyć zyski Twojej działalności. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnej konsultacji.

Już nam zaufali

Dzięki nam w prosty i szybki sposób zwiększysz zyski w swojej firmie!

Coś poszło nie tak? Firma nie prosperuje tak jak przewidywałeś? W Mundi Studio postaramy się znaleźć problemy, które utrudniają Twojej działalności prawidłowy rozwój. Pomożemy Ci starannie zaplanować odpowiednią strategię, dzięki której dostrzeżesz zyski już w 3 miesiące. Mundi Studio cieszy się już zaufaniem wielu firm, które skorzystały konsultacji. Pomagamy naszym klientom w rozwoju działalności od 5 lat oraz staramy się aby ich działalności przynosiły możliwie najlepsze rezultaty. Wszystko to jest w Twoim zasięgu i to bez wielu lat ciężkiej pracy oraz błędów. Pomogliśmy stanąć na nogi już wielu firmom, teraz chcemy pomóc właśnie Tobie!

Wystarczy, że skorzystasz z naszych godzinnych darmowych konsultacji, które przybliżą Cię do spełnienia Twoich marzeń.

Pozyskaj więcej nabywców oraz lokatorów!

Dzięki starannie opracowanej strategii marketingowej, przyciągniesz dużo więcej najemców oraz lokatorów. O wszystko zadbamy sami!

Bądź bardziej rozpoznawalny na rynku deweloperskim!

Social media, takie jak Facebook czy Instagram, są jednym z najlepszych nośników reklamy. Dzięki nim staniesz się dużo bardziej rozpoznawalny na tle konkurencji a Twoja działalność przyniesie dużo większe zyski.

Target to podstawa!

Aby Twoja działalność przyniosła pożądany efekt, musisz jasno określić to, na jakiej grupie odbiorców najbardziej Ci zależy. Pomożemy Ci sprecyzować odpowiedni target, według wieku, płci, zawodu, statusu związku czy ilości dzieci potencjalnych najemców czy lokatorów.

Oferujemy dużo więcej niż sam marketing!

W Mundi Studio marketing to nie wszystko! Poza pomocą oraz konsultacjami oferujemy pełną obsługę fotograficzną i filmową. Dzięki temu lokale, które proponujesz staną się dużo bardziej atrakcyjne oraz wyróżnią się na rynku deweloperskim na tle konkurencji. Postaramy się o jak najlepsze, profesjonalne ujęcia!

Staramy się wspierać naszych klientów na każdym kroku, dlatego oferowane przez nas kampanie marketingowe są tak efektywne.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Strategia marketingu, która pozwala na osiągniecie Twojego sukcesu.

1

Analiza

Na podstawie wypełnionego briefu i naszej analizy odbiorców tworzymy odpowiednie persony i grupy.

2

Strategia

Dzięki wykonanej analizie tworzymy strategię dla Twojej firmy oraz tworzymy kampanie reklamowe.

3

Optymalizacja

Stworzone reklamy stale doskonalimy. Monitorujemy efekty, ulepszamy kampanie, analizujemy działania konkurencji. Wszystko po to, żeby osiągać jak najlepsze wyniki.

Efekty

Przedstawiamy w raportach efekty naszych działań wraz z planem na dalsze działania.

4

Nasza solidna 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Dołączając do naszego grona zadowolonych klientów. W Mundi Studio możesz inwestować z pewnością, ponieważ zawsze będziesz objęty naszą gwarancją zwrotu pieniędzy. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie możemy Ci pomóc osiągnąć konkretnych wyników w ustalonych wspólnie ramach czasowych, zwrócimy każdą złotówkę, którą u nas zainwestowałeś – bez zadawania pytań*

* - szczegóły gwarancji znajdują się w umowie.

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoje bezpłatne, niezobowiązującą godzinne konsultację (o wartości 730 PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów i obrót na stoliku nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przynieść dziesiątki klientów do restauracji.
  • Największy problem, z jakim restauratorzy przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.