Ludzie Mundi Studio - agencji marketingowej na najwyższym poziomie

Ludzie Mundi Studio – agencji marketingowej na najwyższym poziomie

Nasza agencja to zespół zaangażowanych w pracę specjalistów, którzy wspólnie dążą do wyznaczonych celów. Na co dzień działamy w Łodzi i Warszawie, ale realizujemy projekty na terenie całego kraju. Poznaj nas!

Cześć! Jesteśmy Mundi Studio

Team Mundi Studio to połączenie kreatywności, pasji do grafiki, zamiłowania do nowoczesnych technologii oraz eksperckiej wiedzy marketingowej. Brzmi to jak mieszanka wybuchowa? To dobrze – bo tacy właśnie jesteśmy. To nasz przepis na wyróżnienie naszych klientów na konkurencyjnym rynku.

Wszechstronne możliwości

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z różnymi umiejętnościami i doświadczeniami. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawia przed nami świat digital marketingu.

Na naszym pokładzie znajdują się m.in. graficy, fotografowie, filmowcy, eksperci ds. marketingu, social media managerowie, copywriterzy, specjaliści ds. SEO, programiści… Wspólnie możemy pracować na sukces Twojej marki.

Jesteśmy na bieżąco

Kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm w każdym aspekcie naszej pracy. Dbamy o jakość naszych usług, aby oferować Klientom marketing na najwyższym poziomie. Stawiamy również na ciągły rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne, udział w konferencjach i warsztatach. Stale poszerzamy swoją wiedzę. Robimy to dla Was – naszych klientów. Chcemy, by efekty naszej pracy były jeszcze lepsze, a podejmowane przez nas działania zgodne z aktualną wiedzą i trendami w branży.

Spersonalizowane działania dla Twojej firmy

Gdy rozpoczynamy współpracę z klientem, wszystkie nasze działania opieramy na dogłębnym poznaniu branży, idei stojących dla konkretnym biznesem, badaniu rynku oraz analizie konkurencji. Dążymy tym do pełnego zrozumienia celów naszych klientów, aby dostarczyć im usługi marketingowe dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Studio fotograficzne w Warszawie i Łodzi

Stworzyliśmy dwie kreatywne przestrzenie do realizacji zarówno tych zwariowanych, jak i całkiem poważnych projektów. W Łodzi i Warszawie dysponujemy profesjonalnymi studiami fotograficzno-filmowymi oraz studiami nagraniowymi. Korzystamy z nich do realizacji naszych projektów, a także udostępniamy je Wam. Możecie wynająć dowolne studio i samodzielnie realizować własne projekty marketingowe lub artystyczne.

Social media marketing

Twoje social media nie istnieją? Stworzymy je od podstaw! Przejmiemy stery również wtedy, jeśli już jesteś w Sieci, ale nie widzisz efektów swoich działań. Zdiagnozujemy problemy i rozwiążemy je.

Bo prowadzenie social mediów to obowiązkowe działanie marketingowe dla każdej firmy, która chce zdobywać nowych klientów oraz utrzymywać kontakt z obecnymi.

Stworzymy dla Ciebie spersonalizowany content plan oraz zajmiemy się publikacją różnorodnych treści na Facebooku, TikToku, Instagramie, YouTube, LinkedIn, X (Twitterze) i dowolnej innej platfromie, która już istnieje lub dopiero powstanie.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz