Projektowanie stron internetowych | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Projektowanie stron internetowych

Dobra strona internetowa to nowy adres dla Twojego biznesu. Zaprojektujemy dla Ciebie witrynę, która będzie przyjazna w obsłudze. Strona www pomoże przekazać Twoim klientom najważniejsze informacje o Twoim biznesie.

Strona internetowa – nowy adres Twojej firmy

Obecność w Internecie jest dla współczesnych przedsiębiorstw absolutną podstawą.

Kiedyś wystarczył wpis do książki telefonicznej i szyld na budynku, bo klienci szukali firm wyłącznie lokalnie i na żywo. Dziś musimy pokazywać swoją działalność w Internecie, gdzie konkurencja jest dużo większa. Nawet klienci z sąsiedztwa chętniej odnajdują firmy w wyszukiwarce niż na spacerze.

Wiemy, jak ważna jest obecność online dla współczesnych przedsiębiorstw. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi tworzenia stron internetowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.

Po co mi strona? Mam social media!

Social media to jedna z podstaw skutecznego marketingu, ale żadna zewnętrzna platforma nie zastąpi strony internetowej na własnej domenie. Własna witryna w Sieci do bezpieczna baza, do której możesz przekierowywać klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

Personalizowana strona www

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, której silnikiem jest WordPress – najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. Nasze strony są responsywne, estetyczne i funkcjonalne, spełniają najwyższe standardy branżowe i dają możliwość wykorzystania wielu dostępnych funkcjonalności.

Dla tych, którzy szukają prostszych rozwiązań, oferujemy strony-wizytówki bez wykorzystania WordPressa czy innego systemu zarządzania treścią. Realizujemy je z użyciem HTML, CSS i JavaScript.

Funkcje, których potrzebujesz

Twoja strona może być wyposażona w różnorodne funkcjonalności. Zbieraj potrzebne dane dzięki czytelnym formularzom kontaktowym, udostępniaj galerię zdjęć, by pokazać klientom swoje portfolio, wykorzystaj system bookingu, by umożliwić klientom rezerwację Twoich usług w wybranym terminie.

Daj znać, czego potrzebujesz – znajdziemy najlepsze rozwiązanie, by zrealizować Twój projekt.

Twój własny sklep internetowy

Wspieramy rozwój branży e-commerce, tworząc funkcjonalne i proste w obsłudze sklepy internetowe. Nasze rozwiązania pomagają zwiększyć sprzedaż i zadowolenie klientów. Projektując sklepy online, zwracamy uwagę na łatwość obsługi zarówno ze strony właściciela sklepu, jak i ze strony użytkowników. Dbamy o intuicyjną ścieżkę użytkownika, bo zwiększa konwersję i ogranicza liczbę porzuconych koszyków.

Blogi firmowe

Chcesz prowadzić blog firmowy, by regularnie dostarczać na swoją stronę treści SEO, a odbiorcom zapewniać wartościowy content? Oferujemy rozwiązania, które pozwolą Ci dzielić się swoją wiedzą z Twoją społecznością. Wybieramy systemy intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Copywriting SEO

Projekt strony to nie wszystko. Swoją stronę internetową możesz samodzielnie wypełnić treścią, ale zespół ekspertów agencji marketingowej Mundi Studio może również przygotować content na stronę www za Ciebie.

Na życzenie klienta wypełnimy Twoją stronę treścią przygotowaną pod SEO, wykorzystując odpowiednie frazy kluczowe, aby zwiększyć widoczność witryny w wyszukiwarkach. Skuteczny copywriting łączymy z profesjonalną grafiką i obróbką wideo.

Graficzny projekt strony internetowej

Projektowanie strony www to nie tylko praca programisty i copywritera, ale również projektanta graficznego, który dba o wizualną część projektu.

Angażujące, intrygujące i informacyjne grafiki na stronę internetową sprawiają, że klienci chętniej zostają na Twojej witrynie i wykonują działania, na których Ci zależy.

W Mundi Studio zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron internetowych, a wszyscy specjaliści współpracują ze sobą dla efektów, które Cię zachwycą.

Twoja nowa strona internetowa w zasięgu ręki

Nie czekaj – jeszcze dziś skontaktuj się z Mundi Studio. Porozmawiamy i ustalimy, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi zaistnieć w Internecie. Działamy szybko, krok po kroku realizując plan ustalony wspólnie z klientem. Nasze rozwiązania są dostosowane do różnych budżetów i potrzeb.

Projektujemy profesjonalne strony www i prowadzimy skuteczne działania marketingowe, które utrwalą Twój spójny, pozytywny i fachowy wizerunek marki w Sieci. Chcesz nowoczesnego digital marketingu?

Czekamy na Ciebie!

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz