Montaż filmów social media | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Montaż filmów social media

Autentyczne filmy i zdjęcia robione przez Ciebie podczas ważnych wydarzeń lub z biznesowego backstage’u to doskonałe narzędzia marketingowe. Nie wierzysz? Wyślij je nam – zmontujemy z nich świetne rolki!

Publikuj filmy na Instagramie i TikToku

Każdy, kto choć raz chciał zrobić pełen ciekawych efektów film na media społecznościowe, wie, że to nie bułka z masłem. Reelsy, TikToki i YouTube Shorts dobrze się ogląda, ale ich tworzenie zajmuje sporo czasu, wymaga kreatywności i znajomości kilku przydatnych narzędzi.

Dlaczego warto publikować filmy na TikToku i Instagramie?

Content wideo w social mediach jest dziś absolutną podstawą digital marketingu. To krótkie filmy najbardziej angażują odbiorców, zachęcają do dyskusji i do bliższego poznania marki. Dlaczego?

Twój klient nie wchodzi na TikTok czy Instagram po to, by zrobić zakupy. W social mediach szukamy rozrywki, uśmiechu, wartości. Scrollując media społecznościowe, chcemy spokoju i odpoczynku.

Wiedząc to, możesz tworzyć i publikować to, czego szukają Twoi klienci – content dopasowany do danej platformy, potrzeb odbiorców i Twoich celów. Ale czy pogodzenie rozrywki ze sprzedażą jest proste? Niestety nie – wymaga wprawy, wiedzy, umiejętnej analizy wyników i tworzenia dobrego, angażującego contentu.

Nie wszyscy jesteśmy montażystami

Nagrywanie TikToków i Instagram Reels oraz ich montaż zajmują czasami długie godziny pracy. Jako przedsiębiorca pewnie nie masz na to czasu, nie musisz mieć również ani ochoty, ani umiejętności.

Jednocześnie większość z nas nie rozstaje się z telefonami komórkowymi. Smartfony mamy zawsze przy sobie i chętnie dokumentujemy na zdjęciach i filmach to, co dzieje się za kulisami pracy, wydarzenia z życia firmy. Czy wiesz, że takie filmy, kręcone zupełnie przy okazji, są doskonałym materiałem na dobre TikToki i rolki na Twojego firmowego Instagrama i Facebooka?

Jeśli jeszcze tego nie robisz – zacznij nagrywać! Pokazuj swoją pracę, chwal się efektami, mów do kamery. Wiemy, że to trudne – ale z pewnością po kilku próbach zaczniesz przełamywać swój stres. Obserwuj trendy i spróbuj zrobić coś, co Ci się spodobało, ale… po swojemu! Co dalej?

Takie surowe, amatorskie nagrania możesz wysyłać nam, korzystając z naszej usługi montażu filmów na Instagram, TikTok, YouTube Shorts i nie tylko. W Mundi Studio mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu social mediów i tworzeniu dobrego contentu z nawet najbardziej nieprzydatnych z pozoru nagrań klientów. Już po pierwszym zmontowanym filmie przekonasz się, że to nie brak umiejętności montażu jest ograniczeniem. Po prostu zacznij nagrywać i robić zdjęcia, a my z Twoich filmów zrobimy prawdziwą perełkę, która będzie miała szansę zaistnieć, robiąc zasięgi na TikToku i Instagramie.

Film – podstawa social media marketingu

Zajmujemy się montażem rolek, TikToków i innych filmów – również tych dłuższych. Tworzymy spoty reklamowe od zera, realizując nagrania w plenerze, naszym studiu fotograficzno-filmowym lub innym wybranym przez klienta miejscu. Tworzymy filmy na podstawie Twoich materiałów – w naszym zespole znajdują się kreatywni graficy i montażyści z doświadczeniem w pracy dla profesjonalnych stacji telewizyjnych.

Twoi klienci oglądają TikToki

Zupełnie tak, jak Ty! Zanim nazwiesz tę popularną platformę aplikacją dla dzieci, zobacz, jak wiele wyświetleń i komentarzy mają najbardziej aktywni i angażujący swoim contentem twórcy. Wśród nich znajdują się marki, które w swojej grupie docelowej mają followersów w najróżniejszym wieku – od nastolatków po dojrzałych internautów.

Nie sądzisz chyba, że angażowanie publiki i wywoływanie dyskusji nie przekłada się na większą sprzedaż? Te wyniki – jeśli tylko są regularne, osiągane w odpowiedni sposób – zawsze będą ze sobą powiązane!

Dlaczego warto nam zlecić montaż filmów?

Chcesz dobrze prowadzonych działań marketingowych i długie godziny spędzasz, ucząc się, jak nagrywać filmy na TikTok, jak montować filmy na Instagram albo jak nagrywać na YouTube?

Przestań tracić czas. Nagrywaj intuicyjnie to, co robisz, albo poproś nas o wskazówki. Możemy także przygotować dla Ciebie gotowe scenariusze TikToków – Ty samodzielnie zrealizujesz nagrania, a my zajmiemy się profesjonalnym montażem Twoich filmów na social media.

Era dziesiątej muzy prędko nie przeminie – wykorzystaj to i zdobądź nowych klientów dzięki kreatywnej pomocy agencji marketingowej Mundi Studio.

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz