Reklamy w Google i w social mediach | Mundi Studio Agencja Marketingowa

Reklamy w Google
i w social mediach

Istotą kampanii reklamowych jest skuteczność. Przygotujemy wszystkie niezbędne materiały, skonfigurujemy Twoje kampanie reklamowe w social mediach i będziemy je na bieżąco monitorować oraz optymalizować.

Docieramy do Twoich klientów

Czy wiesz, że sukces Twojego przedsiębiorstwa w Internecie zależy w dużej mierze od skuteczności Twojej kampanii reklamowej? W Mundi Studio wiemy to doskonale, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie przygotowywania i prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie.

Ludzie kupują w social mediach

Social media stały się naszym drugim domem. Twoi klienci też tam są, dlatego najskuteczniejsze są właśnie reklamy na Facebooku, Instagramie, YouTubie i w innych mediach społecznościowych.

Nie wystarczy już stworzyć atrakcyjnego postu na Facebooku czy umieścić zdjęcia na Instagramie. Współczesny rynek reklamowy wymaga przemyślanej strategii, której podstawą jest gruntowna analiza. W Mundi Studio zajmujemy się tworzeniem kampanii reklamowych w najpopularniejszych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube, a także Google Ads. Dlaczego? Bo to tutaj Twoi potencjalni klienci spędzają najwięcej czasu!

Badania i analizy – klucz do sukcesu

Zanim rozpoczniemy kampanię, dokładnie badamy rynek oraz Twoją konkurencję. Nasze działania nigdy nie są przypadkowe. Analizując słowa kluczowe, jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać treść kampanii do oczekiwań Twoich klientów. Gwarantuje to nie tylko większy zasięg reklam, ale przede wszystkim skuteczne dotarcie do grupy docelowej.

Content is king

Opracowując treść do kampanii, nie ograniczamy się do prostych haseł. Korzystając z analizy słów kluczowych, tworzymy treść, która jest nie tylko atrakcyjna, ale przede wszystkim skuteczna. Nasi copywriterzy zajmują się tworzeniem chwytliwych tekstów, które skutecznie przyciągają uwagę odbiorców.

Grafiki i filmy, które zapadają w pamięć

W dobie mediów społecznościowych kluczowe jest nie tylko co, ale również jak mówimy. Dlatego do każdej kampanii podchodzimy w sposób kompleksowy, tworząc grafiki, filmy i animacje, które wyróżnią Twoją markę na tle konkurencji. Atrakcyjny przekaz wizualny przyciąga wzrok i ma ogromne znaczenie w procesie budowania świadomości marki.

Docieramy tam, gdzie są Twoi klienci

Dzięki zaawansowanemu targetowaniu reklam, Twoja kampania trafi dokładnie tam, gdzie powinna. W oparciu o analizę konkurencji i zapoznanie się z grupą docelową, jesteśmy w stanie skierować Twoją reklamę do osób najbardziej zainteresowanych Twoją ofertą w danym czasie.

Cel Twojej reklamy

Dzięki naszej wiedzy o marketingu internetowym możemy precyzyjnie określić cel Twojej reklamy. Pozwoli to na przygotowanie odpowiednich treści i dokładne wypełnienie wszystkich niezbędnych pól formularza podczas ustawiania parametrów kampanii reklamowej. Inne komunikaty funkcjonują bowiem na różnych etapach lejka sprzedażowego. Inaczej wygląda reklama na Facebooku nastawiona na budowanie świadomości o marce i zbieranie polubień, inaczej – mająca przynosić sprzedaż konkretnego produktu kampania reklamowa w Google Ads.

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Nie wiesz, czy stać Cię na reklamę na Instagramie, Facebooku lub w innych mediach społecznościowych? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje reklama na FB, ile kosztuje promowanie posta na Instagramie ani jaki jest koszt kampanii Google Ads. Dlaczego? Ponieważ to Ty ustalasz tę cenę! W większości przypadków samodzielnie ustawiasz budżet, jaki Cię interesuje. Nie wiesz, jaki budżet wystarczy na kampanię, która przyniesie Ci nowych klientów? Doradzimy.

Ze strony Mundi Studio możesz natomiast liczyć na indywidualną wycenę przygotowania skutecznej kampanii na wybranej przez Ciebie platformie.

Publikacja postów sponsorowanych to nie koniec!

Kiedy Twoja kampania jest już aktywna, nie kończymy naszej pracy. Monitorujemy i analizujemy jej wyniki, dostosowując strategię w locie, aby zapewnić optymalne rezultaty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda zainwestowana złotówka przynosi realne korzyści.

Z Mundi Studio Twoja marka ma szansę zaistnieć w Sieci. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie gwarantują, że Twoja kampania reklamowa w Internecie będzie nie tylko widoczna, ale przede wszystkim skuteczna. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w osiągnięciu sukcesu w cyfrowym świecie.

Klienci, którzy nam zaufali:

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz