Mundi Studio opracuje marketing dla Twojej firmy!

Robimy Twój marketing. A Ty masz czas na biznes.

Tym kierujemy się w naszej codziennej pracy. Po to zatrudniasz Mundi Studio, aby nie martwić się marketingiem swojej firmy. Nie trać czasu na analizowanie statystyk. Zrobimy to za Ciebie. Współpracujemy z setkami europejskich firm, instytucji i organizacji pozarządowych, które zaufały naszym specjalistom. Współczesny marketing nie ogranicza się tylko do jednego kanału komunikacji czy jednego rodzaju działań. PR w XXI wieku powinien być jak menu w dobrej restauracji: “każdy znajdzie coś dla siebie”. Wiemy jak to zrobić dobrze.

Jakub Żebrowski CEO Mundi Studio

"

“Bierzemy odpowiedzialność za kompleksowy marketing firm i instytucji, z którymi współpracujemy. Nie chodzi o to, aby zanudzić Klienta grubymi raportami, z których nic nie wynika. Liczą się konkretne efekty. Wzrost sprzedaży naszych Klientów. Wiedza naszych fachowców to gwarantuje”

CEO & Co-founder

Jakub Żebrowski

Bo liczy się wiedza, która daje efekty

W Mundi Studio świat kręci się wokół dobrego marketingu. Jaki jest przepis na efekty w PR? Korzystanie z aktualnych danych statystycznych, wiedza ekspertów oraz nieustanne szkolenia. Parafrazując pewne słowa “my cały czas się czegoś uczymy. Zmieniający się świat każdego dnia daje nam nowe informacje, które pozwalają nam optymalizować nasze kampanie reklamowe, sposoby prowadzenia kont na mediach społecznościowych, czy zwyczajnie robić coraz lepsze grafiki. W naszym zespole mamy zarówno wspaniałych copywriterów, fotografów, grafików, jak i świetnych filmowców, montażystów, realizatorów dźwięku, a także wysokiej klasy specjalistów ds. kreowania marki i nowoczesnych rozwiązań cyfrowych.

Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo
Sample photo

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Firma Gold Mundi, będąca właścicielem marki Mundi Studio, podejmuje działania społecznie odpowiedzialne. Wspieramy lokalne organizacje pozarządowe, które pomagają potrzebującym, a także bardzo intensywnie włączyliśmy się w pomoc uchodźcom z Ukrainy, którzy w Polsce znaleźli bezpieczne schronienie. Pieniądze to nie wszystko - dobrze o tym wiemy. Dlatego wspieramy również bezpłatnie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przygotowując dla nich filmy, zdjęcia i relacja podczas finału. Robienie dobra sprawia nam równie dużo przyjemności

Nasze rekomendacje

"

Profesjonalny charakter świadczonych usług, wykonanie zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni.

Społeczna Akademia Nauk

Łódź i Warszawa

"

Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Wykonane w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem.

Zespół Szkół Salezjańskich

Łódź

Odbierz swoją bezpłatną, niezobowiązującą godzinną konsultację (o wartości 730PLN)!

Podczas tej niezobowiązującej rozmowy nasi eksperci omówią Twoją konkretną sytuację oraz sposób, w jaki możemy Ci pomóc zwiększyć Twoją ilość klientów nawet dwukrotnie w możliwie najkrótszym czasie.

Oto, co odkryjesz podczas bezpłatnej konsultacji:

  • Jak zwiększyć swoją sprzedaż w 3 miesiące bez przepalania budżetu.
  • Dokładny proces, którego użyliśmy, aby przenieść dziesiątki klientów z kliku klientów do seta klientów
  • Największy problem, z jakim ludzie przychodzą do nas, utrzymuje ich niezoptymalizowany plan marketingowy – bez względu na to, co jeszcze robią!

Uwaga! Konsultacja jest przeznaczona tylko dla osób, które poważnie podchodzą do pozyskiwania dziesiątek a nawet setek nowych klientów miesięcznie, a liczba miejsc jest ściśle ograniczona. Wpisz teraz swoje dane poniżej, aby uniknąć rozczarowania i zapewnić sobie konsultację.