Mundi Studio - Twoja Nowa Agencja Marektingowa

Przemyślana strategia dla Twojej firmy

ZYSKOWNOŚĆ

Zyskaj nowych klientów dzięki skutecznym kampaniom reklamowym w social mediach

1 zł

Tylko tyle może kosztować zdobycie realnego klienta dzięki dobrej reklamie.

70%

Tyle wynosi współczynnik widoczności reklam dla użytkowników na Instagramie.

9s

To średni czas kontaktu z reklamą na Facebooku. Krótka chwila. Wykorzystaj ją dobrze.

III filar naszej współpracy

Reklamy, które zwiększają sprzedaż

ZYSKOWNOŚĆ W INTERNECIE

Konfiguracja kampanii reklamowych wymaga lat doświadczenia, solidnej dawki wiedzy i szczypty szczęścia. W Mundi Studio mamy to wszystko. Tworząc reklamy, łączymy wyczerpującą analizę z niepowstrzymaną kreatywnością.

Skuteczne reklamy w social mediach

Nie przepalaj budżetu. Poznaj 3 zasady konfiguracji skutecznych reklam, dzięki którym zdobędziesz nowych klientów i zaczniesz zarabiać więcej.

OSTATNI FILAR

Reklama to ostatni filar skutecznego marketingu. Nie chcesz przecież przyciągać klientów do nieskonfigurowanych, pustych profili firmowych w social mediach, prawda?

CEL KAMPANII

Realizując kampanię dla Twojej firmy, ustawiamy wszystkie niezbędne parametry reklam w social mediach. A najważniejszym parametrem jest cel. Wiemy, jak go określić!

DOBRY CONTENT

Skuteczne treści nasycone frazami kluczowymi, atrakcyjne grafiki i angażujące filmy – to elementy dobrych kreacji reklamowych. Twoją kampanię stworzą eksperci!

Dowiedz się, jakie są 3 niezbędne filary, skutecznego marketingu Twojego biznesu

Wykorzystaj siłę mediów społecznościowych

Większość z nas spędza w social mediach długie godziny każdego dnia. Właśnie dlatego reklamy na Facebooku, Instagramie, LinkedIn czy w Google są najskuteczniejsze.

Google Ads

Google Ads, wcześniej znane jako Google AdWords, to platforma reklamowa stworzona przez Google. Pozwala firmom na promowanie swoich produktów i usług w wynikach wyszukiwania Google, na stronach partnerskich oraz w sieci reklamowej Google.

Jak to działa? Gdy użytkownik wpisuje określone słowo kluczowe w wyszukiwarce Google, system Google Ads wybiera, które reklamy mają się pojawić nad listą wyników wyszukiwania. Reklamodawca płaci platformie za każde kliknięcie w reklamę przez użytkownika. Dobre targetowanie, wysoka jakość reklamy i uzupełniona wizytówka Google Maps zwiększają szanse na wyświetlenie reklamy.

Dobór słów kluczowych

Wybieramy frazy, które oddają charakter produktu lub usługi, a także są realnie wyszukiwane przez użytkowników.

Optymalny budżet

Tworzymy atrakcyjne kreacje reklamowe i ustawiamy skuteczne kampanie bez narażania klientów na zbędne koszty.

Regularne analizy

Monitorujemy reklamy, analizujemy wyniki i reagujemy, jeśli targetowanie lub inny parametr wymaga optymalizacji.


Reklamy na Facebooku i Instagramie

Najpopularniejsze platformy społecznościowe dające wiele możliwości publikacji treści to jedne z najlepszych miejsc, by pokazać światu swoją markę. Dziesiątki milionów realnych użytkowników, a wśród nich Twoi potencjalni klienci. Wiemy, jak do nich trafić! Facebook i Instagram oferują potężne narzędzia reklamowe dla firm. Dzięki szerokiemu zasięgowi i zaawansowanym możliwościom targetowania, reklamodawcy mogą skutecznie dotrzeć do swoich grup docelowych. W naszej pracy nad promocją marki korzystamy nie tylko z promowania postów, ale także z szeroko zakrojonych kampanii reklamowych, które realizujemy za pomocą profesjonalnych narzędzi: Menedżera reklam oraz Meta Business Suite.

Cel kampanii

Nie ustawiamy kampanii na ślepo. Zawsze wyznaczamy konkretny cel, do którego dobieramy narzędzia reklamowe, grupę docelową, a także dopasowujemy treści, grafiki czy video.

Skuteczne targetowanie

Grupy docelowe to jedna z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych rzeczy do ustalenia podczas konfiguracji kampanii na Facebooku i Instagramie. Wiemy, jak to robić, by reklamy były skuteczne.

Optymalizacja treści

Posty tekstowe, grafiki, zdjęcia i materiały video – wszystkie te elementy kampanii tworzymy specjalnie na potrzeby Twojej reklamy, by content był atrakcyjny i przynosił efekty.


Reklama na LinkedIn

LinkedIn jest platformą dla profesjonalistów. Jeśli dobrze znasz swoją grupę docelową, a szczególnie, jeśli Twoim modelem biznesowym jest sprzedaż B2B – koniecznie rozważ prowadzenie kampanii reklamowych na LinkedIn. Reklamy na LinkedInie działają podobnie jak w innych platformach reklamowych. Ustalasz budżet, my realizujemy Twoją kampanię od A do Z. Dzięki odpowiedniemu targetowaniu i atrakcyjnym oraz wartościowym treściom reklamy są wyświetlane użytkownikom, którzy mogą być realnie zainteresowani Twoją ofertą.

Precyzyjne targetowanie

LinkedIn oferuje zaawansowane opcje targetowania, takie jak branża, stanowisko, umiejętności czy poziom doświadczenia. Wykorzystamy je, opierając się na naszym doświadczeniu, dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć do Twojej grupy docelowej.

Monitorowanie i optymalizacja

Systematycznie monitorujemy statystyki kampanii reklamowych na LinkedIn i w innych mediach społecznościowych. Wyciągamy wnioski i optymalizujemy kampanie, by przynosiły jak najwięcej korzyści, nie pustosząc Twojego portfela.

Nie przepalaj budżetu!

Pomożemy Ci ustalić optymalny budżet, który pozwoli na skuteczne działania marketingowe. Konfigurację reklam poprzedzimy niezbędnymi działaniami na Twoim koncie firmowym, by zwiększyć szansę na powodzenie kampanii.

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz