Mundi Studio - Twoja Nowa Agencja Marektingowa

Fundament dla marketingu Twojej firmy

Widoczność

Pokaż się klientom, zanim przestaną Cię szukać

28 mln

Tylu ludzi w Polsce korzysta z social mediów. Wśród nich są Twoi klienci!

160 000+

Takie zasięgi mają nasze najlepsze treści w social mediach.

96%

Tylu polskich internautów korzysta z Google. Pozwól im się znaleźć!

I filar naszej współpracy

Niech Cię zobaczą!

WIDOCZNOŚĆ W INTERNECIE

Profile w social mediach to Twoja wizytówka. Zadbamy o to, by były czytelne, przejrzyste i wypełnione frazami kluczowymi, które przyprowadzą potencjalnych klientów wprost pod Twoje drzwi.

Wiemy, jak działa biznes

Każdego dnia obsługujemy social media zarówno firm z sektora MMŚP, jak i dużych przedsiębiorstw, instytucji i organizacji. Znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Lokalne firmy

Przedsiębiorstwa działające lokalnie mierzą się z ogromnymi wyzwaniami. Pierwsze lata są kluczowe dla przetrwania małego biznesu, a działania marketingowe mogą zwiększyć szansę na sukces. Ułatwimy klientom znalezienie Cię dzięki konfiguracji wizytówki Google Maps i profili w social mediach.

Średnie przedsiębiorstwa

Średnie firmy – szczególnie te działające w modelu B2B – muszą znaleźć sposób na dotarcie do partnerów biznesowych. Przedsiębiorco! Nie zapominaj, że inni ludzie biznesu również są obecni w Internecie. Zadbaj o widoczność firmy w social mediach oraz o pozytywny wizerunek na tle konkurencji.

Instytucje i stowarzyszenia

Konfigurujemy i prowadzimy profile w social mediach również dla instytucji i organizacji niekomercyjnych. Współpracę rozpoczynamy od dogłębnego zrozumienia misji oraz idei organizacji, by móc prowadzić jak najskuteczniejsze działania podczas konfiguracji profili w mediach społecznościowych.

Czy znasz już 3 filary skutecznego marketingu?

Twoja firma w social mediach

Stworzymy dla Ciebie widoczne, skuteczne i atrakcyjne dla klientów profile firmowe. Bo dobrze skonfigurowane social media to podstawa wizerunku firmy w Internecie.

Google Maps

Wizytówka Google Maps to jedno z najskuteczniejszych narzędzi SEO. Jest w stanie wypozycjonować Twój biznes w wynikach wyszukiwania, ale tylko wtedy, gdy jest odpowiednio skonfigurowana i prowadzona. Prawie połowa zapytań w Google to wyszukiwania lokalne – wykorzystaj to i pokaż się swoim potencjalnym klientom w Google Maps. Zadbamy o Twoją pozycję w wyszukiwarce dzięki wykorzystaniu fraz kluczowych, atrakcyjnych grafik, zdjęć i opisów oraz w pełni uzupełnionemu profilowi Twojej firmy.

Analiza słów kluczowych

Wykorzystamy narzędzia SEO, by dobrać najskuteczniejsze frazy dla Twojego biznesu. Zobaczysz, czego szukają Twoi klienci!

Pełna konfiguracja

Uzupełnimy wizytówkę Google Twojej firmy o opisy, zdjęcia, grafiki i informacje. To ważne i dla klientów, i dla algorytmu.

Dbamy o dobre opinie

Czyli takie, które dadzą Ci wysoką pozycję w Google. Damy Ci narzędzia, które ułatwią Twoim klientom wystawianie opinii.


Facebook

Jedna z najważniejszych platform społecznościowych. Są tam Twoi potencjalni klienci i partnerzy biznesowi. Są tam też Twoi konkurenci. Niech osoby poszukujące na Facebooku produktów, które sprzedajesz lub usług, które świadczysz trafiają właśnie do Ciebie! Poczuj moc stron firmowych na Facebooku, społeczności gromadzących się wokół fanpage’y oraz w grupach tematycznych. W Mundi Studio sprawimy, że strona Twojej firmy na Facebooku stanie się skutecznym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów.

Analiza konkurencji

Sprawdzimy, jak działają firmy z Twojej branży na Facebooku i w innych social mediach. Wdrożymy rozwiązania, które Cię wyróżnią.

Konfiguracja strony na Facebooku

Ustawimy na stronie firmowej na Facebooku wszystkie informacje, dzięki którym Twój fanpage będzie dla klientów łatwy do znalezienia.

Personalizowane grafiki i opisy

Zaprojektujemy grafiki, którymi uzupełnimy Twoją stronę na Facebooku. Stworzymy opisy zawierające najważniejsze frazy kluczowe.


Instagram

Zdjęcia, grafiki, filmy – to w ten sposób najchętniej przekazujemy dziś sobie interesujące informacje. Nie walcz z niechęcią klientów do czytania długich treści – wykorzystaj to i zadbaj o obecność swojej firmy na Instagramie. To platforma społecznościowa, na której rozrywka przeplata się z wartością. Posty, reelsy, relacje i kanały nadawcze są doskonałymi narzędziami marketingowymi. Zanim zaczniesz je wykorzystywać – dostosujemy Twój profil firmowy na Instagramie to wymagań i oczekiwań obecnego rynku.

Konto biznesowe na Instagramie

Wiele firm wciąż korzysta z profili prywatnych na Instagramie. To błąd! Utworzymy dla Twojej firmy konto biznesowe, które daje dużo więcej możliwości.

Konfiguracja profilu

Ikonki highlights, uzupełnienie profilu firmowego, przyciągające bio – to tylko część rzeczy, jakie robimy podczas konfiguracji Instagrama dla firm.

CTA, czyli wezwanie do działania

Klient rzuca okiem na Twoje konto firmowe i już wie, czy znajdzie tam coś dla siebie. Aby go zatrzymać, użyjemy chwytliwego CTA w bio profilu firmowego.


LinkedIn

Wykorzystaj potęgę LinkedIn! To jedyna tak popularna i wszechstronna platforma społecznościowa dla specjalistów. Pokaż swoją firmę, poszerzaj sieć kontaktów i zdobywaj obserwatorów, wśród których są Twoi przyszli klienci i partnerzy biznesowi. W zbiorze wszystkich social mediów LinkedIn jest tym, którego specyfiki szczególnie trzeba się nauczyć – ale zrozumienie działania tej platformy rozpoczęte profesjonalną konfiguracją profilu to ważny krok do stania się rozpoznawalną marką osobistą lub biznesową.

Personalizowane grafiki i skuteczne opisy

Stworzymy opis Twojej firmy na LinkedIn i nasycimy go skutecznymi frazami kluczowymi. Wykonamy personalizowane grafiki – m.in. przyciągające zdjęcie w tle.

Konfiguracja strony firmowej

Wypełnimy profil Twojej firmy na LinkedIn wszystkimi informacjami, które są ważne dla widoczności na platformie, jak i dla odwiedzających Twoją stronę obserwatorów.

CTA, czyli wezwanie do działania

Zaprojektujemy chwytliwe treści – w tym slogan, który będzie przyciągać nowych obserwatorów i zachęcać ich do działania, czyli zaobserwowania firmy na LinkedIn i skorzystania z jej usług.

Poznaj nasz zespół:

To my będziemy odpowiadać za marketing dla Twojej firmy. Poznaj nas!

Jakub Żebrowski

CEO

Wiktoria Brodowska

Digital Marketing Team Leader

Patryk Czekaj

Graphic Designer

Lidia Borowiecka

Content Creator

Tomasz Gardys

Web Developer

Alina Ishchenko

Digital Marketing Specialist

Filip Klonowicz

Photographer

Kateryna Uminska

Video Editor

Aleksandra Zięba

Office Manager

Co o nas mówią?

Zobacz, jak klienci oceniają efekty naszej pracy. Dołącz do nich!

Najlepsi, skuteczni A do tego po prostu ludzcy o czym zdołałam się przekonać nawet nie tak dawno. Bardzo dziękuję za współpracę a wszystkim polecam którzy chcą promować swoją markę w Internecie zarówno na Facebooku jak i instagramie i innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz dziękuję.

~ Dorota

Bardzo profesjonalna agencja marketingowa z merytorycznym szkoleniem z konfiguracji i prowadzenia wizytówki Google, ale i trendami w marketingu i wieloma ciekawostkami. Polecam :)

~ Kamila

Polecam współpracę z agencją reklamową w Łodzi Mundi Studio. Darmowy audyt przeprowadzony został bardzo szybko i fachowo. Kontakt także był bezproblemowy, a także i doradztwo, które spełniło moje oczekiwania. Serdecznie polecam.

~ Daniel

Polecam pracę Mundi Studio, ponieważ jest to profesjonalna agencja marketingowa. Skorzystaliśmy z usług na najwyższym poziomie. Profesjonalnie i kompleksowo zostaliśmy potraktowani. To najlepsza agencja reklamowa w Łodzi.

~ Julian

Pasja i zaangażowanie, profesjonalizm z jakim realizowane są projekty w Mundi Studio są na najwyższym poziomie. Sesje nagraniowe, transmisje, wywiady czy zwykle foto, wszystko wyszło super! Dzięki raz jeszcze😊

~ Witold

Profesjonaliści z pomysłami, działają. Bardzo dobry kontakt i duża wiedza merytoryczna. U nas w firmie sprawdzili się i wiemy za co płacimy. Polecam w szczególności Wiktorię.

~ Joanna

Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam skorzystanie z usług tej agencji. Młodzi kreatywni ludzie działają szybko, sprawnie, fachowo, a przede wszystkim skutecznie, a o to w marketingu przecież chodzi.

~ Katarzyna

Wypełnij formularz i odbierz
darmową konsultację marketingową!

Zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do nowych klientówi i zwiększyć swoje zyski? Pogadajmy!

Wypełnij formularz